Povezane vesti

Pevačica progovorila o borbi sa opakom bolešću

Pevačica progovorila o borbi sa opakom bolešću

Vesti online 05.06.2021
Narodna pevačica Stanojka Mitrović Ćana otvorila je dušu o teškom životnom periodu iz 2013. godine kada je preživela borbu sa tumurom dojke. – To je bila 2013. godina, i to je najteža godina u mom životu apsolutno. Posle operacije sma imala… »
To je bila najteža godina u mom životu, u bolnici sam se šminkala i sređivala! Pevačica progovorila o borbi sa opakom…

To je bila najteža godina u mom životu, u bolnici sam se šminkala i sređivala! Pevačica progovorila o borbi sa opakom…

Kurir 05.06.2021
Narodna pevačica Stanojka Mitrović Ćana otvorila je dušu o teškom životnom periodu iz 2013. godine kada je preživela borbu sa tumurom dojke. - To je bila 2013. godina, i to je najteža godina u mom životu apsolutno. Posle operacije sma imala… »
Ćana o velikoj životnoj drami! Pevačica pala sa mosta u potok, slomila se i 2 meseca je bila u gipsu!

Ćana o velikoj životnoj drami! Pevačica pala sa mosta u potok, slomila se i 2 meseca je bila u gipsu!

Kurir 05.06.2021
Narodna pevačica Stanojka Mitrović Ćana je bila gost kod Sanje Marinković, a tom priliko me prisetila događaja iz 2011. godine kada je pala sa mosta. Naime, Ćana je sada sa osmehom na licu ispričala kako se to dogodilo: - Parkirala sam auto malo… »
Nakon operacije tumora imala sam potrebu da se našminkam! Narodna pevačica o bolesti i najtežem periodu života!

Nakon operacije tumora imala sam potrebu da se našminkam! Narodna pevačica o bolesti i najtežem periodu života!

Mondo 05.06.2021
Ćana otvorila duši i progovorila o bolnom periodu. Ćana otvorila duši i progovorila o bolnom periodu. Stanojka Mitrović poznatija kao Ćana osvojila je milionski auditorijum svojim raskošnim glasom, a iako su joj predviđali karijeru u sportu, ona… »

Vesti dana »