Povezane vesti
Devojčica (3) preminula od vrućine: Majka je ostavila zaključanu u kolima, pa otišla da zaliva marihuanu! (foto)
Mondo 05.06.2021
Majka iz Kalifornije suočava se sa optužbama za ubistvo iz nehata nakon što je satima ostavila trogodišnju ćerku u vrućem automobilu dok je "obrađivala marihuanu", saopštila je policija grada Vizalija u Kaliforniji u petak. Majka iz Kalifornije suočava… »
Dete (3) umrlo u kolima: Majka otišla da zaliva marihuanu
Večernje novosti 05.06.2021
Foto: Depositphotos Malu DŽesiku Kampos policija je pronašla 3. juna bez znakova života u vozilu parkiranom u Visaliji u Kaliforniji. Policiju su pozvale zabrinute komšije koje su primetile da je majka ostavila dete u vozilu i da se satima ne vraća… »
Dete (3) majka ostavila zaključano u kolima, našli ga mrtvog: Svi su šokirani kada su čuli razlog
Telegraf 05.06.2021
Devojčica je ostavljena u vozilu u Visaliji skoro tri sata, dok je napolju bilo 37 stepeni Celzijusa. Trogodišnja devojčica preminula je nakon što ju je majka ostavila nekoliko sati samu u vozilu po vrućini, da bi otišla da zaliva kanabis. Malu Džesiku… »
Vesti dana »
Veliki požar na kući u centru Čačka: Gori krovna konstrukcija, vatrogasne ekipe na licu mesta (FOTO)
RINA pre 56 minutajoš 30 povezanih
Novo upozorenje RHMZ: Temperature i do 40 stepeni, povećan rizik za zdravlje
Šabačke novosti pre 5 satijoš 35 povezanih
Janjičić poražen već u prvoj rundi na UFC spektaklu u Beogradu, meč prekinut zbog povrede
IndeksOnline pre 1 satjoš 47 povezanih
Seuta smirena, Brisel uznemiren – kako je novi migrantski talas ponovo uzdrmao EU
RTS pre 4 satijoš 32 povezane
Tragedija na Bežanijskoj kosi: Sumnja se da je muškarac usmrtio sestru, pa izvršio samoubistvo
IndeksOnline pre 2 satajoš 22 povezane



