Povezane vesti
“Evropa nas guši!”
Vesti online 05.06.2021
Direktor Odeljenja za avijaciju Ministarstva saobraćaja Belorusije Sikorski izjavio je da su sankcije koje je Evropa uvela protiv zemlje – korporativni prepad. – U toku je proces gušenja. Te sankcije su korporativni napad na tržište i poslovanje… »
Beloruski premijer: Tražićemo na sudu naknadu zbog sankcija
Politika 05.06.2021
MINSK – Beloruski premijer Roman Golovčenko poručio je danas da će Belorusija tražiti naknadu na sudu za gubitke prouzrokovane sankcijama izrečenim Minsku nakon incidenta sa letom Rajanera. „Čvrsto osećamo da smo u pravu i spremni smo da branimo svoje… »
Sikorski: Cilj sankcija da se nanese šteta kompaniji Belavia
RTV 05.06.2021
MINSK - Direktor Odeljenja za vazduhoplovstvo Ministarstva saobraćaja Belorusije Artjom Sikorski smatra da sankcije protiv nacionalnog avioprevoznika Belavia, treba posmatrati kao pokušaj da se našteti ovoj kompaniji i zauzme njen udeo na tržištu… »
Vesti dana »
Veselinu Miliću određen pritvor: Bivši načelnik beogradske policije ostaje iza rešetaka do 30 dana
Kurir pre 2 satajoš 10 povezanih
Prognoza za subotu, 16. maj: Oblačno i nestabilno, mestimično s kišom, pljuskovima i grmljavinom
Beta pre 1 satjoš 3 povezane
„Pitom susret dva lidera, Trampu se dopala pompa oko dočeka“: Sagovornici Danasa analiziraju susret kineskog i američkog predsednika
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
Oglasio se Partizan zbog "večitog derbija", odredio kako će ići prodaja karata
Nova pre 1 satjoš 1 povezana




