Povezane vesti

Hapšenja funkcionera retkost, Jovičić kao izuzetak, zaboravljen slučaj Knežević

Hapšenja funkcionera retkost, Jovičić kao izuzetak, zaboravljen slučaj Knežević

N1 Info 06.06.2021
Hapšenje predsednika opštine Palilula Aleksandra Jovičića javnosti je predstavljeno kao prvi pad lokalnog čelnika zbog korupcije i ispunjenje obećanja predsednika države da, bez obzira na partijsku knjižicu, nema zaštićenih. Ali da li je baš… »
Mihajlović o Jovičiću: Svi smo jednaki pred zakonom

Mihajlović o Jovičiću: Svi smo jednaki pred zakonom

Nova 06.06.2021
Članica Predsedništva SNS-a Zorana Mihajlović ocenila je danas da je hapšenje člana te stranke i predsednika opštine Palilula Aleksandra Jovičića potvrdilo poruku najveće stranke u našoj zemlji, a to je da nema i ne sme biti zaštićenih… »
Da se marihuana legalizuje – nema šanse

Da se marihuana legalizuje – nema šanse

Top press 06.06.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je da je apsolutno protiv legalizovanja marihuane. „Dok je Aleksandar Vučić predsednik Srbije, dok sam ja ministar unutrašnjih poslova, nema nikakve šanse da se marihuana legalizuje. Neka sve… »
Vulin: Nema nikakve šanse da se marihuana legalizuje

Vulin: Nema nikakve šanse da se marihuana legalizuje

Večernje novosti 06.06.2021
Foto: Z. Jovanović - Dok je Aleksandar Vučić predsednik Srbije, dok sam ja ministar unutrašnjih poslova, nema nikakve šanse da se marihuana legalizuje. Neka sve države legalizuju, Srbija neće - rekao Vulin sinoć za TV Kurir. On je izjavio da mnogi… »
"Partijska knjižica ne štiti od zakona!" Vulin o hapšenju Jovičića - Kada Aleksandar Vučić govori, slušajte ga…

"Partijska knjižica ne štiti od zakona!" Vulin o hapšenju Jovičića - Kada Aleksandar Vučić govori, slušajte ga…

Večernje novosti 05.06.2021
Foto: P. Mitić Govoreći o nedavnom hapšenju predsednika beogradske opštine Palilula i visokog funkcionera SNS-a Aleksandra Jovičića koji se tereti za zloupotrebu službenog položaja, ministar Vulin je naglasio da je i na ovom primeru pokazano da u… »

Vesti dana »