Povezane vesti

"Nemojte: da nas odmah kitite olimpijskim medaljama!" Dušan Mandić, MVP finala Lige šampiona: Sad mi je puno srce!

"Nemojte: da nas odmah kitite olimpijskim medaljama!" Dušan Mandić, MVP finala Lige šampiona: Sad mi je puno srce!

Sportal blic 06.06.2021
Puno mi je srce, Pro Reko je dugo čekao na ovu titulu, izjavio je Dušan Mandić, najkorisniji igrač vaterpolo Lige šampiona. Vaterpolisti Pro Reka postali su šampioni Evrope, pošto su sinoć u finalu završnog turnira u Beogradu pobedili mađarski… »
Dušan Mandić: Presrećan sam, dugo smo čekali ovu titulu

Dušan Mandić: Presrećan sam, dugo smo čekali ovu titulu

Večernje novosti 06.06.2021
Foto: N.Paraušić Pro Reko je u finalu Lige šampiona pobedio Ferencvaroš sa 9:6. "Presrećan sam. Dugo smo čekali ovu titulu, od 2015. godine. Bilo je dosta teških poraza, u četvrtfinalu i finalu. Mnogo sam želeo ovaj trofej kojim je Pro Reko… »
Jednostavno klasa: MVP Mandiću nije potreban igrač više

Jednostavno klasa: MVP Mandiću nije potreban igrač više

Mozzart sport 06.06.2021
Opet seva Dušanova leva. Levoruki bombarder Pro Reka jedan je od najzaslužnijih za osvojenu devetu titulu evropskog šampiona. Slavni italijanski klub se posle šest godina popeo na krov Evrope, ponovo gospodari evropskim vaterpolom, a prvi među… »
Mandić: Srce mi je puno, čekali smo šest dugih godina na ovo

Mandić: Srce mi je puno, čekali smo šest dugih godina na ovo

Mozzart sport 06.06.2021
Srpski vaterpolsita osvojio prvu evropsku titulu sa Pro Rekom. Nije se Pro Reku sreća osmehivala na prethodna četiri završna turnira Lige šampiona, ali jeste u Beogradu. Kletva je skinuta, deveta kruna nameštena je na glavu, a za taj podvig jedan od… »
Smena na tronu: Pro Reko šampion Evrope, Mandić MVP

Smena na tronu: Pro Reko šampion Evrope, Mandić MVP

Večernje novosti 05.06.2021
AP Photo/Marko Drobnjakovic Pro Reko je osvojio devetu titulu u Ligi šampiona, prvu posle 2015. godine, dok mađarski tim nije uspeo da odbrani šampionsku titulu osvojenu 2019. godine. Prethodne sezone takmičenje je prekinuto zbog pandemije korona… »

Vesti dana »