Povezane vesti

Federer se povukao s Rolan Garosa

Federer se povukao s Rolan Garosa

Dnevnik 06.06.2021
PARIZ: Bivši prvi teniser sveta, Švajcarac Rodžer Federer, povukao se sa Otvorenog prvenstva Francuske nakon pobede u meču trećeg kola, saopštili su danas organizatori. Federer je rekao da je posle razgovora sa svojim timom odlučio da se povuče sa… »
Federer se povukao sa Rolan Garosa

Federer se povukao sa Rolan Garosa

Politika 06.06.2021
PARIZ – Švajcarski teniser Rodžer Federer povukao se danas sa Rolan Garosa, saopštili su organizatori tog grend slem turnira. „Posle razgovora sa mojim timom, odlučio sam da se povučem sa Rolan Garosa. Posle dve operacije kolena i više od godinu… »
Ribakina eliminisala Serenu Vilijams u osmini finala Rolan Garosa

Ribakina eliminisala Serenu Vilijams u osmini finala Rolan Garosa

Dnevnik 06.06.2021
PARIZ: Mlada kazahstanska teniserka Elena Ribakina eliminisala je u osmini finala Rolan Garosa Amerikanku Serenu Vilijams 6:3, 7:5. Ribakinu u četvrtfinalu očekuje duel sa Ruskinjom Anastasijom Pavljučenkovom, koja je bila bolja od Beloruskinje… »
Federer se povukao? Pa to su odlične vesti: Mats Vilander o odustajanju - evo šta mu to znači!

Federer se povukao? Pa to su odlične vesti: Mats Vilander o odustajanju - evo šta mu to znači!

Mondo 06.06.2021
"To znači da če igrati još neko vreme" "To znači da če igrati još neko vreme" Novaka voli da kritikuje, Švajcarcu da čuva leđa! Vest da se Rodžer Federer povukao sa Rolan Garosa razočarala je mnoge, ali potpuno neočekivano čuveni teniser Mats… »
Pobeda karijere: Ribakina eliminisala Serenu

Pobeda karijere: Ribakina eliminisala Serenu

N1 Info 06.06.2021
Kazahstanka Elena Ribakina ostvarila je najveću pobedu u karijeri, pošto je u četvrtom kolu Rolan Garosa eliminisala Amerikanku Serenu Vilijams 6:3, 7:5. Kazahstanska teniserka, rođenda u Moskvi 1999. godine, prvi put u karijeri igraće četvrtfinale… »
Federer odustao i poslao “žilavog” Italijana na Novaka: Osvajač Serbia Opena spreman za Đokovića

Federer odustao i poslao “žilavog” Italijana na Novaka: Osvajač Serbia Opena spreman za Đokovića

Vesti online 06.06.2021
Posle duela sa Dominikom Kepferom, koji je trajao više od tri i po sata, Rodžer Federer odustao je sa ovogodišnjeg Rolan Garosa, pa će tako, u eventualnom četvrtfinalu, Novak umesto sa Švajcarcem igrati protiv Matea Beretinija. Naime, Federer je… »
Šokantna odluka: Federer se povukao sa Rolan Garosa!

Šokantna odluka: Federer se povukao sa Rolan Garosa!

Hot sport 06.06.2021
Rodžer Federer odlučio je da odustane od Rolan Garosa. On je najavio da se povlači sa turnira nakon pobede nad Dominikom Kepferom a sada je i zvanično da Švajcarac neće učestvovati u drugoj nedelji Rolan Garosa. Federer je zabeležio tri pobede na… »
Novi šok u Parizu - kraj i za Serenu Vilijams: Dva sata koja Elena nikad neće zaboraviti!

Novi šok u Parizu - kraj i za Serenu Vilijams: Dva sata koja Elena nikad neće zaboraviti!

Mondo 06.06.2021
Gotovo je i za Amerikanku! Gotovo je i za Amerikanku! Rodžer Federer se povukao, a Serena Vilijams ispala sa Rolan Garosa. Kakav dan za nekadašnje šampione! Amerikanka je izgubila u osmini finala od Kazahstanke Elene Ribakine, rođene 1999. godine… »
Novakov najveći kritičar: Dobro je što se Federer povukao

Novakov najveći kritičar: Dobro je što se Federer povukao

Nova 06.06.2021
Rodžer Federer se povukao sa Rolan Garosa, a njegova odluka je izazvala brojne reakcije. Mats Vilander smatra da je Rodžer Federer ispravno postupio kada je odlučio da se povuče sa Rolan Garosa. Kako je u zvaničnom saopštenju naveo, odlučio je da… »
Vilander o povlačenju federera: "Nadali smo se da se to neće desiti"

Vilander o povlačenju federera: "Nadali smo se da se to neće desiti"

Večernje novosti 06.06.2021
FOTO: AP Švajcarac se plasirao u četvrto kolo turnira u Parizu, a onda je odlučio da odustane. Kako je u zvaničnom saopštenju naveo, odlučio je da posluša svoje telo posle dve operacije kolena i dugog perioda oporavka. - Govorio je da postoji ta… »
Šok u Parizu, Federer se povukao s Rolan Garosa

Šok u Parizu, Federer se povukao s Rolan Garosa

Nova 06.06.2021
Švajcarski teniser Rodžer Federer povlači se sa Rolan Garosa, objavio je ovaj turnir u nedelju. Švajcarac je u subotu uveče u teška četiri seta pobedio nemačkog igrača Dominika Kepfera i samo dan kasnije objavio je da se povlači. Federer je… »
Federer se povukao sa Rolan Garosa!

Federer se povukao sa Rolan Garosa!

N1 Info 06.06.2021
Švajcarski teniser Rodžer Federer neće nastaviti učešće na Rolan Garosu, saopštili su organizatori drugog grend slema u sezoni. „Posle razgovora sa mojim timom, odlučio sam da je potrebno da se povučem sa Rolan Garosa danas. Posle dve operacije… »
Federer se povukao sa Rolan Garosa!

Federer se povukao sa Rolan Garosa!

Mozzart sport 06.06.2021
"Važno je da slušam svoje telo", kaže Švajcarac. Najavljeno je, a sada i zvanično: Rodžer Federer se povukao sa Rolan Garosa! Kako je objavio na svom zvaničnom Tviter nalogu, posle dve operacije želi da sluša telo i ne želi da prelazi granicu… »
Zvanično: Federer pobegao od Novaka! Švajcarac se povukao sa Rolan Garosa!

Zvanično: Federer pobegao od Novaka! Švajcarac se povukao sa Rolan Garosa!

Mondo 06.06.2021
Odustaje. Odustaje. Zvanično je! Rodžer Federer povukao se sa Rolan Garosa! Informaciju su potvrdili organizatori, ali i Švajcarac. "Posle razgovora sa mojim timom, odlučio sam da mi je potrebno da se povučem sa Rolan Garosa. Posle dve operacije… »
Šok, udarna vest iz Francuske: Rodžer Federer se povukao sa Rolan Garosa, ništa od duela sa Novakom!

Šok, udarna vest iz Francuske: Rodžer Federer se povukao sa Rolan Garosa, ništa od duela sa Novakom!

Sportal blic 06.06.2021
Švajcarski teniser se povukao sa Rolan Garosa nakon pobede u trećem kolu. Federer je trebalo da u osmini finala igra protiv Matea Beretinija, ali je rešio da ne izađe na teren te će Italijan u četvrtfinale bez borbe. Iskusni Švajcarac je odlučio… »
Federer o povlačenju s Rolan Garosa: Žao mi je, vratiću se

Federer o povlačenju s Rolan Garosa: Žao mi je, vratiću se

Nova 06.06.2021
Švajcarski teniser Rodžer Federer kaže da mu je žao što se povukao s turnira na Rolan Garosu, ali i drago jer je odigrao tri dobra meča. Rodžer je govorio i o bolu u kolenu posle veoma dobrog subotnjeg okršaja sa Nemcem Dominikom Kepferom, u kom… »
SAD je stvarno kraj: Federer se zvanično povukao s RG, Novaku otvoren put do polufinala

SAD je stvarno kraj: Federer se zvanično povukao s RG, Novaku otvoren put do polufinala

Večernje novosti 06.06.2021
EPA/EFE Strah od povrede, bolesti ili nečeg (nekog) trećeg ipak su nadjačali pa je Švajcarac danas doneo definitivnu odluku da se povuče sa Frenč opena. U zvaničnom saopštenju Švajcarca navodi se da je ovo bila neophodna odluka. "Nakon saveta sa… »
Dosad neobjavljeni snimci! Pre pet godina Novak Đoković je jedini put osvojio Rolan Garos, a evo šta je potom usledilo…

Dosad neobjavljeni snimci! Pre pet godina Novak Đoković je jedini put osvojio Rolan Garos, a evo šta je potom usledilo…

Sportal blic 06.06.2021
Novak Đoković je samo jednom u karijeri osvojio Rolan Garos, i to baš na ovaj dan. Pre pet godina Nole je pobedio u finalu Endija Mareja sa 3:6, 6:1, 6:2, 6:4 i tako po prvi put postao šampion Otvorenog prvenstva Francuske. Prvi put, nadamo se ne i… »
Federer nagovestio odustajanje na Rolan Garosu: Potreban mi je odmor

Federer nagovestio odustajanje na Rolan Garosu: Potreban mi je odmor

Mozzart sport 06.06.2021
Švajcarac u dilemi pod pritiskom umora. Pobedivši Dominika Kepfera (7:6, 6:7, 7:6, 7:5) u susretu koji je trajao tri sata i 39 minuta, Rodžer Federer plasirao se u osminu finala Rolan Garosa i zakazao susret sa Beretinijem, međutim uoči izlaska na… »
Federer neće na megdan Novaku? Govorio je o bolu u kolenu

Federer neće na megdan Novaku? Govorio je o bolu u kolenu

Nova 06.06.2021
Rodžer Federer došao je do velikog podviga, pobedivši sa 3-1 Dominika Kepfera u 3. kolu Rolan Garosa, ali nije siguran da će imati snage da zakaže duel sa Novakom Đokovićem. Posle dve operacije kolena, duge pauze, oscilacija i padova, Rodžer je… »
Neće na megdan: Novaku?! Neverica u Parizu, Rodžer Federer najavio napuštanje Rolan Garosa usred turnira!

Neće na megdan: Novaku?! Neverica u Parizu, Rodžer Federer najavio napuštanje Rolan Garosa usred turnira!

Sportal blic 06.06.2021
Rodžer Federer je ostvario novu pobedu na Rolan Garosu, ali je potom šokirao mnoge. On i Novak Đoković bi kroz tri dana mogli da odigraju derbi, ali od tog meča možda ne bude ništa, jer Švajcarac razmišlja da napusti ovo nadmetanje. Osvajač 20… »
Rodžer Federer- teniska ikona: Dve operacije kolena, 39 godina, a u pola 1 noću igra…

Rodžer Federer- teniska ikona: Dve operacije kolena, 39 godina, a u pola 1 noću igra…

Večernje novosti 06.06.2021
Foto: AP Mareju su povrede uništile karijere kada je trebalo da bude u zenitu, pa dobro zna kroz kakvu je patnju prošao Federer u poslednjih godinu dana. Ipak, Mareja fascinira takmičarski i pobednički duh Švajcarca, koji je priznao da nije verovao… »
Federer će odustati pre susreta sa Novakom?

Federer će odustati pre susreta sa Novakom?

Sportske.net 06.06.2021
Rodžer Federer je odigrao četiri seta i završio je kasno noćas, ali je pobedio Dominika Kepfera. Nakon tog meča je priznao da postoji mogućnost da se povuče sa turnira. "Potrebni su mi ovakvi mečevi sada i da vidim šta je sledeće. Moram da… »
Šok izjava rodžera federera: Švajcarac najavio povlačenje, plaši se duela sa Đokovićem

Šok izjava rodžera federera: Švajcarac najavio povlačenje, plaši se duela sa Đokovićem

Večernje novosti 06.06.2021
Foto: AP Federer je u subotu uveče igrao protiv Dominika Kepfera, kojeg je savladao posle četiri vrlo neizvesna seta. Taj susret je završen iza ponoći, a i Endi Marej je bio oduševljen da Federer na pragu 40. rođendana i posle dve operacije kolena i… »
Federer emotivan: Voleo bih da sam u Novakovim cipelama

Federer emotivan: Voleo bih da sam u Novakovim cipelama

Nova 06.06.2021
Rodžer Federer emotivno je doživeo pobedu nad Dominikom Kepferom na Rolan Garosu, posle velikog maratona. Bio je bolji Federer posle tri sata i 39 minuta igre, meč je završen u noći između subote i nedelje, oko 00.45, posle čega su emocije… »
Šok! Federer najavio povlačenje pre meča s Đokovićem: Rodžer pobeđuje, ali beži od susreta s Novakom na Rolan Garosu!?

Šok! Federer najavio povlačenje pre meča s Đokovićem: Rodžer pobeđuje, ali beži od susreta s Novakom na Rolan Garosu!?

Mondo 06.06.2021
"Voleo bih da budem u Rafinoj ili Novakovoj poziciji sada", poručio je Federer posle pobede. "Voleo bih da budem u Rafinoj ili Novakovoj poziciji sada", poručio je Federer posle pobede. Morao je Švajcarac da ostane na terenu iza ponoći ne bi li se… »

Vesti dana »