Povezane vesti

Jokića jedna stvar brine pred seriju sa finiksom: Evo ko bi po "DŽokeru" mogao da bude najveći problem

Jokića jedna stvar brine pred seriju sa finiksom: Evo ko bi po "DŽokeru" mogao da bude najveći problem

Večernje novosti 06.06.2021
FOTO: AP Nikola Jokić izneo je svoja očekivanja pred seriju protiv tima iz Arizone. Jedan igrač posebno brine, a to je Deandre Ejton. - Mislim da je on igrač oko koga se najviše brinem. Zaista je igrao dobru odbranu na meni, jako dobru odbranu, rekao… »
Jokić: Najviše me brine Deandre Ejton

Jokić: Najviše me brine Deandre Ejton

Mozzart sport 06.06.2021
Denver Nagetsi i Finiks se spremaju za drugu rundu plej-ofa. Denver je bio bolji od Portlanda u prvoj rundi plej-ofa NBA lige, a u narednoj ga čekaju Finiks Sansi, ozbiljan protivnik. O tome je upravo pričao i Nikola Jokić i istakao da će Sansi imati… »
Ako neko zna kako protiv Jokića, onda je to on!

Ako neko zna kako protiv Jokića, onda je to on!

Sportske.net 06.06.2021
Nikola Jokić se sa svojim Nagetsima plasirao u polufinale konferencije gde će igrati protiv Finiks Sansa, možda i najprijatnijeg iznenađenja lige ove sezone. Ipak, tamo ga čeka igrač koji zna kako da ga sačuva. Priznao je to i Nikola Jokić koji je… »
Jokić je priznao ko ga je najviše namučio - a sada mora da ga pobedi: Čeka ga centar koga su birali pre Luke Dončića!

Jokić je priznao ko ga je najviše namučio - a sada mora da ga pobedi: Čeka ga centar koga su birali pre Luke Dončića!

Mondo 06.06.2021
Nikola Jokić neće imati nimalo lak zadatak, jer je Ejton čovek koji ga najbolje čuva. Nikola Jokić neće imati nimalo lak zadatak, jer je Ejton čovek koji ga najbolje čuva. Finiks Sansi, ekipa sastavljena od dobrih momaka, kako ih je nazvao Nikola… »

Vesti dana »