Povezane vesti

Čeda ponovo viče u emisiji, voditeljka mu odbrusila: Šta vam nije jasno Verice?! - Nemojte vi mene da ispitujete

Čeda ponovo viče u emisiji, voditeljka mu odbrusila: Šta vam nije jasno Verice?! - Nemojte vi mene da ispitujete

Mondo 06.06.2021
Lider LDP u emisiji izgubio kontrolu zbog pitanja u vezi sa incidentom na Novom Beogradu. Lider LDP u emisiji izgubio kontrolu zbog pitanja u vezi sa incidentom na Novom Beogradu. U emisiji "Hit tvit" na televiziji Pink, voditeljka Verica Bradić je… »
Skandal u jutarnjem! Čeda urlao na voditeljku, ona u šoku: Znate li sa kim razgovarate, vičem jer sam besan! (video)

Skandal u jutarnjem! Čeda urlao na voditeljku, ona u šoku: Znate li sa kim razgovarate, vičem jer sam besan! (video)

Mondo 06.06.2021
Jovanović se i dalje ne seća dešavanja od srede uveče sa Novog Beograda. Jovanović se i dalje ne seća dešavanja od srede uveče sa Novog Beograda. Političar Čedomir Jovanović koji je demolirao lokal brze hrane u sredu veče na Novom Beogradu… »
Čeda Jovanović ponovo agresivan: Vikao na voditeljku, pa je onda i napao! Da li vi znate s kim razgovarate?!

Čeda Jovanović ponovo agresivan: Vikao na voditeljku, pa je onda i napao! Da li vi znate s kim razgovarate?!

Kurir 06.06.2021
Čedomir Jovanović, lider Liberalno demokratske partije, govorio je u jutranjem programu Prve televizije o incidentu čiji je učesnik bio prošle srede ispred kioska brzne hrane na Novom Beogradu, ali je uspeo da napravi čak i novi incident. Jovanović… »
Direktor policije kaže da se pregledaju snimci divljanja lidera LDP: Čeda uništio vozila MUP, pijan vređao policajce!

Direktor policije kaže da se pregledaju snimci divljanja lidera LDP: Čeda uništio vozila MUP, pijan vređao policajce!

Kurir 06.06.2021
U tuči su korišćene stolice, a unutar objekta je nađena cigla 20x20 centimetara, koju je, prema izjavama svedoka, bacio Jovanović. Šta se tačno dogodilo u incidentu u kome je u sredu učestvovao lider LDP Čedomir Jovanović još se ne zna, jer… »

Vesti dana »