Povezane vesti

Fata Orlović dan posle rušenja crkve likuje: Jutros sam popila najslađu kafu u svojoj kući!

Fata Orlović dan posle rušenja crkve likuje: Jutros sam popila najslađu kafu u svojoj kući!

Kurir 06.06.2021
Fata Orlović tvrdi da je jutros nakon 30 godina popila "najslađu kafu u svojoj kući". - Eto, sinko, nakon toliko godina pobedi pravda. Kada sam jutros ustala i s terase moje kuće ugledala da nema crkve... Videla sam celo Konjević-Polje, pa čini mi… »
Fata Orlović posle rušenja crkve: Popila sam najslađu kafu, neka gledaju kako uživam

Fata Orlović posle rušenja crkve: Popila sam najslađu kafu, neka gledaju kako uživam

Mondo 06.06.2021
"Na celom tom prostoru zasadiću lale i drugo cveće. Da su je podigli 500 metara niže, na srpskom zemljištu, ja bih joj se divila" "Na celom tom prostoru zasadiću lale i drugo cveće. Da su je podigli 500 metara niže, na srpskom zemljištu, ja bih… »
Sramno! Fata Orlović nakon rušenja pravoslavne crkve: Jutros sam popila najslađu kafu!

Sramno! Fata Orlović nakon rušenja pravoslavne crkve: Jutros sam popila najslađu kafu!

Večernje novosti 06.06.2021
Foto: Ilustracija Ona tvrdi da je jutros nakon 30 godina popila "najslađu kafu u svojoj kući". - Eto, sinko, nakon toliko godina pobedi pravda. Kada sam jutros ustala i s terase moje kuće ugledala da nema crkve... Videla sam celo Konjević-Polje, pa… »
Fata Orlović likuje nakon rušenja pravoslavne crkve "Jutros sam popila najslađu kafu!"

Fata Orlović likuje nakon rušenja pravoslavne crkve "Jutros sam popila najslađu kafu!"

Alo 06.06.2021
Muslimanka Fata Orlović likuje dan nakon rušenja crkve u Konjević-Polju kod Bratunca. Ona tvrdi da je jutros nakon 30 godina popila "najslađu kafu u svojoj kući". - Eto, sinko, nakon toliko godina pobedi pravda. Kada sam jutros ustala i s terase moje… »

Vesti dana »