Povezane vesti

Piksi: "Uplašio sam se da me ne smene, nismo očekivali da dođemo u najjačem sastavu"

Piksi: "Uplašio sam se da me ne smene, nismo očekivali da dođemo u najjačem sastavu"

Sportske.net 06.06.2021
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković kazao je da rezultat u prijatljeskim mečevima sa Japanom i Jamajkom nije u prvom planu, ali da je važan. "Orlovi" se trenutno nalaze u Kobeu gde će sutra ujutru odigrati prijateljski susret sa… »
Uplašio sam se da me ne smene: Piksi video legende, pa se nasmejao - evo ga novi selektor!

Uplašio sam se da me ne smene: Piksi video legende, pa se nasmejao - evo ga novi selektor!

Mondo 06.06.2021
Dragan Stojković Piksi sa reprezentativcima u Japanu čeka pripremne utakmice. Na put su ga ispratili drugovi i bivši saigrači, a dočekao ih je sa radošću. Dragan Stojković Piksi sa reprezentativcima u Japanu čeka pripremne utakmice. Na put su ga… »
‘Dođi da ti pokažem kako se to radi’: Pogledajte kako Piksi prenosi znanje svojim pulenima! (video)

‘Dođi da ti pokažem kako se to radi’: Pogledajte kako Piksi prenosi znanje svojim pulenima! (video)

Hot sport 06.06.2021
Nema sumnje da se fudbalska reprezentacija Srbije preporodila otkako je na klupu ‘Orlova’ seo Dragan Stojković Piksi. Orlovi se trenutno nalaze u Japanu, gde se pripremaju za predstojeće utakmice, a jedan snimak sa treninga pokazuje koliko je Piksi… »
"Ovako se to: Radi!" Pogledajte kako Piksi drži lekcije našim fudbalerima, a i u kom su oni psihičkom stanju /video/

"Ovako se to: Radi!" Pogledajte kako Piksi drži lekcije našim fudbalerima, a i u kom su oni psihičkom stanju /video/

Sportal blic 06.06.2021
Novi selektor je sjajno započeo s vođenjem "orlova", a to možda i ne treba da čudi imajući u vidu kako temeljno pristupa treninzima. se sa fudbalskom reprezentacijom Srbije nalazi u Japanu, zbog uigravanja za predstojeće takmičarske izazove, a… »
Dođi da ti majstor pokaže kako treba: Ovako Piksi prenosi znanje fudbalerima (video)

Dođi da ti majstor pokaže kako treba: Ovako Piksi prenosi znanje fudbalerima (video)

Večernje novosti 06.06.2021
FOTO: Printskrin Naši fudbaleri trenutno se nalaze u Japanu, tamo se pripremaju za naredne mečeve. Jedan snimak pokazao je posvećenost radu selektora "Orlova". Fudbalski savez Srbije objavio je na društvenim mrežama delić atmosfere koji pokazuje da… »

Vesti dana »