Povezane vesti

Gledajte Piksijeve Orlove protiv Jamajke na Sport Klubu

Gledajte Piksijeve Orlove protiv Jamajke na Sport Klubu

N1 Info 06.06.2021
Fudbalska reprezentacija Srbije se u ponedeljak u 09:00 časova sastaje sa selekcijom Jamajke, a prenos iz Osake gledajte na Sport Klubu 1. Selektor Dragan Stojković Piksi je put Azije odveo kombinovani tim, sa nekoliko standardnih prvotimaca, a četiri… »
Piksi pred meč protiv Jamajke: „Uplašio sam se da me ne smene…“

Piksi pred meč protiv Jamajke: „Uplašio sam se da me ne smene…“

Hot sport 06.06.2021
Reprezentacije Srbije igra prijateljski meč protiv Jamajke u ponedeljak od 10 časova. Srpski fudbaleri odradili su trening u japanskom gradu Miki gde će igrati meč protiv selekcije Jamajke. Selektor „orlova“ Dragan Stojković Piksi istakao je da… »
Stojković pred meč sa Jamajkom: "Uplašio sam se da me ne smene"

Stojković pred meč sa Jamajkom: "Uplašio sam se da me ne smene"

Večernje novosti 06.06.2021
FOTO: FSS – Imamo zaista odlične uslove za pripreme i mislim da smo potpuno spremni za utakmicu sa Jamajkom. Vremenska razlika je za sada jedini problem, ali to je faktor na koji moramo da se naviknemo jer drugog izbora nemamo. Igrači imaju još jednu… »
Stojković iz Japana: Znače mi podrška i pozitivne vibracije

Stojković iz Japana: Znače mi podrška i pozitivne vibracije

Mozzart sport 06.06.2021
Selektor ne skriva zadovoljstvo atmosferom u redovima Orlova. Reprezentativci Srbije odradili su trening u japanskom gradu Miki gde će sutra od 10 časova po srpskom vremenu odmeriti snage sa Jamajkom, a nakon poslednjih priprema za susret selektor… »

Vesti dana »