Povezane vesti

Radonjić govorio O razlogu odlaska dvojice stranaca: „O’Brajant je sam tražio da ode“!

Radonjić govorio O razlogu odlaska dvojice stranaca: „O’Brajant je sam tražio da ode“!

Hot sport 06.06.2021
Radonjić je u intervjuu istakao zašto su klub napustili Džoni O’Brajant i Kino Kolom. Strateg crveno-belih pričao je u intervjuu za „Mocart sport“ zašto su dva strana košarkaša napustili Crvenu zvezdu. -O’Brajant je na kraju tražio da ode… »
Radonjić o sledećoj sezoni: Trener crveno-belih ima jednu specijalnu želju

Radonjić o sledećoj sezoni: Trener crveno-belih ima jednu specijalnu želju

Večernje novosti 06.06.2021
FOTO: ABA liga Strateg crveno-belih govorio je u intervjuu za „Mozzart sport“ i zašto su dva strana košarkaša napustili Crvenu zvezdu. - O’Brajant je na kraju tražio da ode. Odmah posle kupa. I otišao je. Što se tiče Koloma, jednostavno, na… »
Intervju – Dejan Radonjić: Za narednu sezonu imam jednu želju, kup pokazao da možemo da prevaziđemo sve

Intervju – Dejan Radonjić: Za narednu sezonu imam jednu želju, kup pokazao da možemo da prevaziđemo sve

Mozzart sport 06.06.2021
Povratnik na klupu Crvene zvezde, trofejni stručnjak i osvajač (zasad) duple krune govorio za naš sajt o tome da li ostaje na klupi i naredne sezone, radu u nesvakidašnjim uslovima tokom ovih šest meseci, Noku, Voldenu, O'Brajantu, Kolomu, prelomnom… »

Vesti dana »