Povezane vesti
Potoci na ulicama posle kiše
Jugmedia 06.06.2021
Posle jakog pljuska ulice u Vranju bile su poplavljene oko 14 sata, a na pojedinim mestima stvarali su se i potocu dubine pola metra dok je na raskrsnici ulica Vula Antića i Karađorđeve palo drvo na kolovozu. Kiša je omela i glasače za Savete mesnih… »
Veliko nevreme pogodilo Vranje: Ulice se bukvalno pretvorile u reke, u centru grada drvo palo nasred kolovoza
Kurir 06.06.2021
Oko 13.30 jako nevreme je pogodilo i Vranje, kada je krenuo jak pljusak i za kratko vrema pala veća količna kiše, što je dovelo do toga da se na pojedinim ulicama stvaraju potoci. Visina vode je na pojedinim mestima bila oko pola metra, a na raskrsnici… »
Jako nevreme pogodilo Vranje: Vetar rušio drveće, na ulicama potoci (video)
Večernje novosti 06.06.2021
Foto: Printskrin Kako prenosi RTV Vranje, tokom oluje, na raskrsnici ulica Vule Antić i Karađorđeve palo je drvo nasrede kolovoza. Srećom, povređenih nije bilo. Na društvenim mrežama kruže snimci iz grada, na kojima se vidi kako je nemoguće preći ulicu… »
Vesti dana »
Danas je državni praznik u Srbiji Dan primirja u Prvom svetskom ratu
Dnevnik pre 29 minutajoš 13 povezanih
Toplije sa sunčanim intervalima, najviša dnevna temperatura do 14 stepeni
RTS pre 1 satjoš 7 povezanih
Zvezda gostuje u Ujedinjenim Arapskim Emiratima u meču 10. kola Evrolige, Dubai želi da prekine seriju crveno-belih
RTV pre 1 satjoš 8 povezanih
FSB: Sprečen pokušaj Ukrajine i Britanije da otmu MiG-31 sa raketom „kindžal“
Sputnik pre 23 minutajoš 5 povezanih




