Povezane vesti

I ja sam sa 20 imala dva stana i automobil: Dara otvoreno o dečku - pričalo se da mu otac sve plaća, a ovo je istina!

I ja sam sa 20 imala dva stana i automobil: Dara otvoreno o dečku - pričalo se da mu otac sve plaća, a ovo je istina!

Mondo 06.06.2021
Dara Bubamara otkrila čime joj se dečko bavi. Dara Bubamara otkrila čime joj se dečko bavi. Dara Bubamara se nakon kraće medijske pauze vratila na scenu i publici predstavila svoju novu pesmu "Bebe, ko te je*e", a sada je u emisiji "Sceniranje" na… »
Daru bubamaru nazvali kraljicom fotošopa, a SAD je žestoko uzvratila! Ustala i pokazala zmijsko telo, pa zapušila usta…

Daru bubamaru nazvali kraljicom fotošopa, a SAD je žestoko uzvratila! Ustala i pokazala zmijsko telo, pa zapušila usta…

Kurir 06.06.2021
Popularna pevačica Dara Bubamara bila je gost na Kurir televiziji u emisji "Sceniranje". Ona je govorila o svom životu, karijeri, ali i natpisima u novinama, gde je žestoko odgovorila onima koji su nedavno komentarisali da fotošopira slike. - Izlazilo… »
Pričalo se da mu tata daje pare za bahaćenje: Dara stavila tačku na nagađanja: Evo čime se bavi njen mladi momak i kako…

Pričalo se da mu tata daje pare za bahaćenje: Dara stavila tačku na nagađanja: Evo čime se bavi njen mladi momak i kako…

Kurir 06.06.2021
Popularna pevačica Dara Bubamara gostovala je u emisiji "Sceniranje" na Kurir televiziji gde je govorila o svom životu, karijeri, ali i ljubav. U poslednje vreme ljubavni život popularne pevačice intrigira sve, budući da je njen momak Toni 24 godine… »
Dara Bubamara u sceniranju na Kurir televiziji: Saša Popović mi je pravi prijatelj, podržavao me je i kad nismo pričali!

Dara Bubamara u sceniranju na Kurir televiziji: Saša Popović mi je pravi prijatelj, podržavao me je i kad nismo pričali!

Kurir 06.06.2021
Pevačica Dara Bubamara ovonedeljni je gost u emisiji "Sceniranje" na Kurir televiziji. Dara se pojavila u izazovnoj beloj kombinaciji koja je istakla njen stomak, a tom prilikom otkrila je sve o navodima da fotošopira fotografije na Instagramu. U… »
Tragedija za tragedijom u domu dare bubamare! Izgubila najmilije: Strašno je, kad idem na groblje sad nosim tri buketa!

Tragedija za tragedijom u domu dare bubamare! Izgubila najmilije: Strašno je, kad idem na groblje sad nosim tri buketa!

Kurir 06.06.2021
Popularna pevačica Dara Bubamara gostovala je u emisiji "Sceniranje" na Kurir televiziji. Ona je govorila o svom životu i karijeri, a dotakla se i teškog perioda u vreme korone. Dara je ispričala i o teškom periodu kroz koji je prošla tokom korone… »
Htela sam da otkažem sve, Bilo mi je teško: Tragedije dotukle Daru Bubamaru - sa suzama u očima govorila o svemu!

Htela sam da otkažem sve, Bilo mi je teško: Tragedije dotukle Daru Bubamaru - sa suzama u očima govorila o svemu!

Mondo 06.06.2021
Dara Bubamara progovorila o teškim životnim trenucima. Dara Bubamara progovorila o teškim životnim trenucima. Dara Bubamara se nakon kraće medijske pauze vratila na scenu i publici predstavila svoju novu pesmu "Bebe, ko te je*e", a sada je u emisiji… »
Dara Bubamara gošća sceniranja večeras u 20 časova

Dara Bubamara gošća sceniranja večeras u 20 časova

Kurir 06.06.2021
Ona "voli sve što vole mladi". "Puno košta" praktikuje kao stil života, a "naslovne strane novina i bogata karijera" deo su njene biografije. Ponosno nosi titulu večitog devojčurka i najvećeg zvrka na estradi. Nakon duže medijske pauze, jedna od… »

Vesti dana »