Povezane vesti

Kad je frka, Čeda Jovanović zove Vučića na telefon

Kad je frka, Čeda Jovanović zove Vučića na telefon

Nova 07.06.2021
Da predsednik Liberalno-demokratske partije Čedomir Jovanović zove predsednika Srbije Aleksandra Vučića posle svakog incidenta u kojem učestvuje, sad već očigledno postaje praksa. Jovanović je svojevremeno priznao da je Vučića zvao nakon… »
Čeda priznao da je ponovo zvao Vučića da ga spašava posle divljanja u Beogradu

Čeda priznao da je ponovo zvao Vučića da ga spašava posle divljanja u Beogradu

Pravda 07.06.2021
Čedomir Jovanović, po ko zna koji put gostujući u "Hit tvitu" na Pinku priznao je da je zvao Aleksandra Vučića nakon što je pod dejstvom velike količine alkohola demolirao lokal brze hrane na Novom Beogradu. Vučića je po sopstvenom priznanju zvao… »
"Ne mogu tako da živim" Jovanović u Hit tvitu: Ovo što se meni dešava, niko ne može da razume

"Ne mogu tako da živim" Jovanović u Hit tvitu: Ovo što se meni dešava, niko ne može da razume

Blic 06.06.2021
Gosti "Hit Tvita" ove večeri su predsednik Skupštine Srbija Ivica Dačić, lider LDP -a Čedomir Jovanović i novinar Ivan Radovanović. Jovanović je na početku emisije govorio o incidentu čiji je bio akter, a kada je u naletu besa razbio staklo na… »
Napeto u pinkovom studiju: Čedomir Jovanović progovorio o incidentu - zvao sam Vučića, ono što se meni dešava niko ne…

Napeto u pinkovom studiju: Čedomir Jovanović progovorio o incidentu - zvao sam Vučića, ono što se meni dešava niko ne…

Večernje novosti 06.06.2021
Foto: Printscreen Tema koja se sama nametnula je incident u kojem je Čedomir Jovanović učestvovao, kada je bacio kamen na fast fud restoran na Novom Beogradu nakon što je navodno isprovociran od strane navijača. - Da sam mogao da biram sagovornike… »

Vesti dana »