Povezane vesti
Fukujama: EU ima razlog za oprez prilikom prijema Srbije
Nova 07.06.2021
Mislim da Kina nije motivisana samo ekonomskim razlozima, već i spoljnopolitičkim i strateškim ciljevima kada ulazi u ovakve projekte na Balkanu, kazao je za Radio Slobodna Evropa (RSE) Frensis Fukujama, profesor Univerziteta Stendford (Standford) i… »
Fukujama: Kina ima strateške ciljeve na Balkanu
N1 Info 07.06.2021
Mislim da Kina nije motivisana samo ekonomskim razlozima, već i spoljnopolitičkim i strateškim ciljevima kada ulazi u projekte na Balkanu, izjavio je za Radio Slobodna Evropa (RSE) Frensis Fukujama, profesor Univerziteta Stendford i autor čuvene knjige… »
Francis Fukuyama: Kina ima i druge osim ekonomskih interesa na Balkanu
Slobodna Evropa 07.06.2021
Mislim da Kina nije motivisana samo ekonomskim razlozima, već i spoljnopolitičkim i strateškim ciljevima kada ulazi u ovakve projekte na Balkanu, kazao je za Radio Slobodna Evropa (RSE) Frensis Fukujama (Francis Fukuyama), profesor Univerziteta Stendford… »
Vesti dana »
Lejkersi bez trofeja, a sudije su „previdele“ udarac laktom u glavu Luke Dončića (VIDEO)
Danas pre 7 minutajoš 16 povezanih
Najnovije upozorenje RHMZ-a: Opasna pojava zahvatila veći deo Srbije, ovde vreme može biti opasno
Mondo pre 1 satjoš 10 povezanih
Zvezdina postava za Šturm: Milojević nema mnogo dilema i to sada nije dobra vest
Nova pre 37 minutajoš 14 povezanih
Tramp: Zaplenjen tanker za naftu kod obala Venecuele, Kolumbija je sledeća
RTV pre 1 satjoš 8 povezanih




