Povezane vesti

Sve je unapred napisano! Haški tribunal je natisrpski sud! Toma Fila ne očekuje pravdu za Ratka Mladića (video)

Sve je unapred napisano! Haški tribunal je natisrpski sud! Toma Fila ne očekuje pravdu za Ratka Mladića (video)

Pravda 07.06.2021
Advokat Toma Fila i lider radikala Vojislav Šešelj nisu optimisti pred sutrašnje izricanje pravosnažne presude generalu Ratku Mladiću u Hagu i smatraju da je presuda unapred napisana. - Mislim da je to antisrpski sud i da se nikakva pravda ne može… »
Sve je unapred napisano! Haški tribunal je natisrpski sud! Toma Fila ne očekuje pravdu za Ratka Mladića (video)

Sve je unapred napisano! Haški tribunal je natisrpski sud! Toma Fila ne očekuje pravdu za Ratka Mladića (video)

Pravda 07.06.2021
Advokat Toma Fila i lider radikala Vojislav Šešelj nisu optimisti pred sutrašnje izricanje pravosnažne presude generalu Ratku Mladiću u Hagu i smatraju da je presuda unapred napisana. - Mislim da je to antisrpski sud i da se nikakva pravda ne može… »
Sve je unapred napisano: Sutra presuda Ratku Mladiću, Toma Fila ne očekuje pravdu - Haški tribunal je antisrpski sud

Sve je unapred napisano: Sutra presuda Ratku Mladiću, Toma Fila ne očekuje pravdu - Haški tribunal je antisrpski sud

Večernje novosti 07.06.2021
Toma Fila - Mislim da je to antisrpski sud i da se nikakva pravda ne može očekivati. Prilično sam pesimistički raspoložen. Kad sam čitao u Hagu i slušao sina generala Mladića, pojavio mi se zračak optimizma, ali nisam siguran - rekao je Toma… »
Darko mladić za "Novosti": Ako je po pravu, moj Ratko će na slobodu

Darko mladić za "Novosti": Ako je po pravu, moj Ratko će na slobodu

Večernje novosti 07.06.2021
Foto: Printskrin Ovako, za "Novosti", najavu sutrašnje pravosnažne presude generalu Ratku Mladiću u Mehanizmu za međunarodne krivične sudove u Hagu komentariše njegov sin Darko. Igrom slučaja on se sa ocem telefonom čuo 15 minuta pre našeg… »
"Ako je po pravu, Ratko će na slobodu" Oglasio se sin generala Mladića pred sutrašnje izricanje presude

"Ako je po pravu, Ratko će na slobodu" Oglasio se sin generala Mladića pred sutrašnje izricanje presude

Srbija danas 07.06.2021
Darko danas putuje u Hag i uživo će, kaže, pratiti izricanje presude. - Moj otac general Ratko Mladić najjači je kad je najgore! Tako je i sad. Spreman je da ode u sudnicu i čuje odluku. Postupak protiv njega se vodi 30 godina i mnogo je novca u sve… »

Vesti dana »