Povezane vesti

Neočekivana odluka: Sraman izbor Amerikanaca na štetu Bogdana! (video)

Neočekivana odluka: Sraman izbor Amerikanaca na štetu Bogdana! (video)

Hot sport 07.06.2021
NBA liga je odredila najboljege poteze nedeljne večeri, kada su odigrana dva meča – prvi u polufinalu istočne i sedmi u prvoj rundi plej-ofa zapadne konferencije. Atlanta je te noći napravila brejk nad Filadelfijom, dok su Klipersi pobedom nad… »
Bogdanović: "Znate gde sam igrao, ovde me niko neće gađati dok šutiram bacanja"

Bogdanović: "Znate gde sam igrao, ovde me niko neće gađati dok šutiram bacanja"

Sportske.net 07.06.2021
Bogdan Bogdanović posle sjajne partije u dresu Hoksa i pobede nad Filadelfijom, rekao je između ostalog, da su mu utakmice u Evropi bile odlična uvertira u plej-of fazu najjače lige na svetu. Zadovoljan je nekadašnji košarkaš Partizana i… »
Bogdanović: U Evropi te gađaju kovanicama, u NBA je lakše

Bogdanović: U Evropi te gađaju kovanicama, u NBA je lakše

Nova 07.06.2021
Bogdan Bogdanović objasnio je razliku između uzavrele atmosfere na NBA i evropskom parketu. Naš reprezentativac rešio je meč trojkom posle koje je ućutkivao navijače Filadelfije, a onda je lagano i rutinski izveo slobodna bacanja koja su razrešila… »
Bogdanović iznenadio Amerikance: Lakše je nego u Evropi, nema upaljača, kovanica i lasera

Bogdanović iznenadio Amerikance: Lakše je nego u Evropi, nema upaljača, kovanica i lasera

Večernje novosti 07.06.2021
FOTO: AP/Tanjug Tako su poveli u seriji, a junak pobede Houksa bio je srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović. Osam sekundi pre kraja je realizovao oba slobodna bacanja, a pre toga je na 40 sekundi pre kraja pogodio trojku. Posle meča je izneo utiske o… »
Hit objava nekadašnjeg igrača Crvene zvezde: ‘Oni misle da su uplašili Bogdana? Sigurno ne znaju da je igrao u Srbiji’

Hit objava nekadašnjeg igrača Crvene zvezde: ‘Oni misle da su uplašili Bogdana? Sigurno ne znaju da je igrao u Srbiji’

Hot sport 07.06.2021
Utakmicu u Filadelfiji je uživo gledalo više od 18 hiljada navijača. Košarkaši Atlante poveli su sa 1:0 u seriji druge runde plej-ofa NBA lige protiv favorizovane Filadelfije. Hoksi su slavili rezultatom 124:128 i tako došli do važnog ‘brejka’… »
Bogdan šokirao Amerikance - lakše je nego u Evropi! Doneo pobedu pa objasnio: Nema upaljača, kovanica i lasera!

Bogdan šokirao Amerikance - lakše je nego u Evropi! Doneo pobedu pa objasnio: Nema upaljača, kovanica i lasera!

Mondo 07.06.2021
Srpski košarkaš je igrao u atmosferi koja Amerikancima smeta, ali njemu veoma prija. Srpski košarkaš je igrao u atmosferi koja Amerikancima smeta, ali njemu veoma prija. Bio je Bogdan Bogdanović sinoć jedan od heroja Atlante! Navikao je na publiku… »
Hladnokrvni Bogdan "zaledio" Filadelfiju: Živim za takve momente

Hladnokrvni Bogdan "zaledio" Filadelfiju: Živim za takve momente

Mozzart sport 07.06.2021
"Sve je u samopouzdanju i psihologiji, da budete ono što jeste, utišate publiku i pogodite bacanja" Atlanta je u prvom meču polufinalne serije Istoka protiv Filadelfije (128:124) nastavila sa pobedama u plej-ofu, a Bogdan Bogdanović sa sjajnim… »
Bogdanović se našalio posle velike pobede: Moj nos je veliki (video)

Bogdanović se našalio posle velike pobede: Moj nos je veliki (video)

Mozzart sport 07.06.2021
Srpski as ućutkao bučne navijače Filadelfije trojkom u finišu meča. Srpski as Bogdan Bogdanović igra fantastično u ovom plej-ofu. Posle posne tri godine u Sakramentu gde nije igrao u doigravanju u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu, u… »

Vesti dana »