Povezane vesti

Nazvala ga paćenikom, dušan odmah reagovao: Skandalozno prepucavanje se nastavlja - Tanja ponovo odbrusila mužu!

Nazvala ga paćenikom, dušan odmah reagovao: Skandalozno prepucavanje se nastavlja - Tanja ponovo odbrusila mužu!

Mondo 07.06.2021
Pevačica Tanja Savić supruga Dušana Jovančevića nazvala mučenikom, nakon čega se oglasila i na društvenim mrežama. Pevačica Tanja Savić supruga Dušana Jovančevića nazvala mučenikom, nakon čega se oglasila i na društvenim mrežama Tanja… »
"Dušan je patološki lažov": Tanja Savić o mužu nakon što je pokazao papire za razvod: "To nije istina, ja sam podnela…

"Dušan je patološki lažov": Tanja Savić o mužu nakon što je pokazao papire za razvod: "To nije istina, ja sam podnela…

Blic 07.06.2021
Suprug pevačice Tanje Savić, Dušan Jovančević, kaže da je predao papire za razvod braka, a našoj redakciji je ustupio dokumenta kao dokaz da se zaista odlučio na taj potez. Ovim povodom za "Blic" oglasila se i pevačica Tanja Savić koja navodi da… »
Muž Tanje Savić podneo zahtev za razvod, ona tvrdi drugačije

Muž Tanje Savić podneo zahtev za razvod, ona tvrdi drugačije

Nova 07.06.2021
Suprug Tanje Savić, Dušan Jovančević, zvanično je podneo zahtev za razvod braka, što je potvrdio za Nova.rs dostavivši dokumentaciju. Jovančević se danas, u jutarnjim satima, javio našoj redakciji i dostavio svu dokumentaciju za okončanje… »
Mučenik, ne može da prihvati da sam ga ostavila! Tanja Savić se oglasila nakon što je Dušan otkrio da je podneo papire za…

Mučenik, ne može da prihvati da sam ga ostavila! Tanja Savić se oglasila nakon što je Dušan otkrio da je podneo papire za…

Kurir 07.06.2021
Pevačica Tanja Savić tvrdi da je pre godinu dana podnela zahtev za razvod braka od D ušana Jovančevića koji, kako kaže, ne može da prihvati da ga je ostavila te je zbog toga povređen i menja priču. Naime, Dušan je sada izjavio da je on pre… »
Mučenik, ne može da prihvati da sam ga ostavila! Oglasila se Tanja Savić - ovako komentariše suprugovu izjavu o razvodu!

Mučenik, ne može da prihvati da sam ga ostavila! Oglasila se Tanja Savić - ovako komentariše suprugovu izjavu o razvodu!

Mondo 07.06.2021
Suprug Tanje Savić nedavno je naveo da je podneo papire za razvod, sada se tim povodom oglasila i pevačica. Suprug Tanje Savić nedavno je naveo da je podneo papire za razvod, sada se tim povodom oglasila i pevačica. Tanja Savić razvodi se od Dušana… »
Dušan podneo PAPIRE za RAZVOD! Evo šta je poručio Tanji Savić!

Dušan podneo PAPIRE za RAZVOD! Evo šta je poručio Tanji Savić!

Svet & Skandal 07.06.2021
Muž Tanje Savić, Dušan Jovančević rešio je da stavi tačku na brak sa pevačicom. Prema pisanju domaćih medija, Dušan je već podneo papire za razvod braka nakon čega se oglasio i indirektno potkačio pevačicu. – Predao sam papire za razvod… »
"Evo vam papiri, pa da vidite ko laže": Muž Tanje Savić dostavio sva dokumenta i jedan potpis otkriva sve

"Evo vam papiri, pa da vidite ko laže": Muž Tanje Savić dostavio sva dokumenta i jedan potpis otkriva sve

Blic 07.06.2021
Suprug pevačice Tanje Savić, Dušan Jovančević, predao je papire za razvod braka i tom prilikom našoj redakciji ustupio papire kao dokaz da se zaista odlučio na taj potez. Dušan nam je ovim povodom ustupio papire koje je predao, kako bi i zakonskim… »
Muž Tanje Savić podneo papire za razvod braka! Dušan se odmah oglasio i evo šta je poručio bivšoj

Muž Tanje Savić podneo papire za razvod braka! Dušan se odmah oglasio i evo šta je poručio bivšoj

Kurir 07.06.2021
Brak Tanje Savić je u žiži javnosti već duže vreme. Sukobi koji su se dešavali između nje i njenog supruga Dušana Jovančevića poznati su javnosti od starta. Od odlaska u Australiju do prekida muzičke karijere zbog porodice, pa sve do borbe za… »
Muž Tanje Savić Predao papire za razvod braka: "Vreme je da se ovo završi"

Muž Tanje Savić Predao papire za razvod braka: "Vreme je da se ovo završi"

Blic 07.06.2021
Suprug pevačice Tanje Savić, Dušan Jovančević, kako saznajemo, predao je papire za razvod braka, a tu informaciju je potvrdio za "Blic". - Predao sam zahtev za razvod. Kad dobijem potvrdu šaljem vam i to. Ja se od nje razvodim, ne ona od mene. Ja… »
Muž tanje Savić podneo papire za razvod: Dušan se odmah oglasio - "Vreme je da završavamo ovo"

Muž tanje Savić podneo papire za razvod: Dušan se odmah oglasio - "Vreme je da završavamo ovo"

Mondo 07.06.2021
Nakon jednogodišnje borbe za starateljstvo, Tanja Savić i Dušan Jovančević se razvode. Nakon jednogodišnje borbe za starateljstvo, Tanja Savić i Dušan Jovančević se razvode Pevačica Tanja Savić razvodi se od Dušana Jovančevića s kojim… »

Vesti dana »

Belousov: Potiskujemo ukrajinske snage

Belousov: Potiskujemo ukrajinske snage

Politika pre 2 satajoš 14 povezanih
Srbiji Kup Rosarija

Srbiji Kup Rosarija

Sportski žurnal pre 2 satajoš 17 povezanih
Zelenski: Potpuna zaštita neba Ukrajine mora da postane norma

Zelenski: Potpuna zaštita neba Ukrajine mora da postane norma

Vesti online pre 2 satajoš 15 povezanih