Povezane vesti

Ime male princeze Lilibet – razlog za svađu ili pomirenje

Ime male princeze Lilibet – razlog za svađu ili pomirenje

Nova 07.06.2021
Princ Hari i Megan Markl objavili su u nedelju da su po drugi put postali roditelji. Vojvotkinja od Saseksa na svet je donela ćerku Lilibet Dajanu. Neobično ime privuklo je veliku pažnju i ujedno nametnulo nekoliko pitanja. Da li se se u imenu krije… »
Porođaj u tajnosti: Megan i Hari opet prekršili tradiciju

Porođaj u tajnosti: Megan i Hari opet prekršili tradiciju

Nova 07.06.2021
Vojvoda i vojvotkinja od Saseksa, princ Hari i Megan Markl su po dolasku drugog deteta na svet, ćerke Lilibet Dajane, po drugi put prekinuli kraljevsku tradiciju koja se odnosi na rođenje novog člana porodice, prenosi Miror. Kada je Megan rodila… »
Oglasio se otac Megan markl: Sa ćerkom i zetom ne razgovara, ali je imao dirljivu poruku za unuku

Oglasio se otac Megan markl: Sa ćerkom i zetom ne razgovara, ali je imao dirljivu poruku za unuku

Večernje novosti 07.06.2021
Foto Printscreen, EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA Za britanske medije je rekao da ga ova vest raduje te da Megan i Hariju želi sve najbolje. - Jako me veseli što je moja ćerka rodila moju unuku, šaljem im svu svoju ljubav i želim im sve najbolje - rekao… »
Oglasio se otac Megan Markl koji sa ćerkom ne priča od 2018.

Oglasio se otac Megan Markl koji sa ćerkom ne priča od 2018.

Nova 07.06.2021
Megan Markl, vojvotkinja od Saseksa, porodila se u SAD i na svet donela devojčicu. Princ Hari i Megan su svojoj ćerki dali ime Lilibet Dajana. Vest da se Megan prodila obišla je planetu, a na nju je reagovao i vojvotkinjin otac, Tomas Markl, prenosi… »

Vesti dana »