Povezane vesti

Osma utakmica i prvi gol: Strahinja Pavlović spasao Srbiju poraza od Jamajke: "Rekao sam da ću sigurno pogoditi!"

Osma utakmica i prvi gol: Strahinja Pavlović spasao Srbiju poraza od Jamajke: "Rekao sam da ću sigurno pogoditi!"

Sportal blic 07.06.2021
Ušao je na poluvremenu u igru i za tih 45 minuta spasao . Mladi štoper je postigao izjednačujući gol, sprečio dve opasne kontre Jamajkanaca i pokazao se kao najbolji igrač srpskog tima, iako je znao i on da napravi poneku grešku na terenu. Blistao… »
Strahinja Pavlović: Rekao sam da ću sigurno dati gol protiv Jamajke

Strahinja Pavlović: Rekao sam da ću sigurno dati gol protiv Jamajke

Mozzart sport 07.06.2021
Uvertira bila dva pogotka na treningu dan ranije. Ušao je Strahinja Pavlović na poluvremenu u igru i za tih 45 minuta spasao reprezentaciju Srbije poraza od Jamajke (1:1). Mladi štoper je postigao izjednačujući gol, sprečio dve opasne kontre… »
Prvi pavlovićev pogodak u dresu Srbije: Nadao sam se golu, na moru sam zaradio infekciju oka, juče se pogoršalo! (video)

Prvi pavlovićev pogodak u dresu Srbije: Nadao sam se golu, na moru sam zaradio infekciju oka, juče se pogoršalo! (video)

Hot sport 07.06.2021
Zadovoljan je utakmicom. Fudbalska reprezentacija Srbije je odigrala nerešeno sa Jamajkom u prijateljskom meču u Japanu. Rezultat je bio 1:1, a prvi gol u reprezentativnom dresu postigao je Strahinja Pavlović. On navodi da se nadao da će pogodak… »
Pavlović o prvom golu: Rekao sam, daću ga sigurno

Pavlović o prvom golu: Rekao sam, daću ga sigurno

N1 Info 07.06.2021
Kada je počinjao da se bavi fudbalom, Strahinja Pavlović nije mogao ni da zamisli da će prvenac u dresu nacionalnog tima Srbije postići u prijateljskom duelu sa reprezentacijom Jamajke, koji je završen nerešenim rezultatom 1:1. „Tako se namestilo… »
Pavlović pokupio infekciju, dobio udarac, pa dao prvenac

Pavlović pokupio infekciju, dobio udarac, pa dao prvenac

Nova 07.06.2021
Strahinja Pavlović zadovoljan je zbog prvenca u dresu fudbalske reprezentacije Srbije. Srbija je gubila sa 1:0 na poluvremenu, drugih 45 minuta odigrao je Pavlović, koji je postigao pogodak za konačnih 1:1. „Tako se namestilo. Nadao sam se da ću ga… »

Vesti dana »