Povezane vesti

Osnivač Amazona leti u svemir

Osnivač Amazona leti u svemir

Politika 07.06.2021
Džef Bezos (57), osnivač američke tehnološke kompanije Amazon, narednog meseca će u svemir letelicom svoje svemirske kompanije „Blu oridžin". Ta letilica će prvi put na kratak izlet u svemiru s ljudskom posadom 20. jula, na godišnjicu sletanja… »
Bezos leti u svemir sledećeg meseca

Bezos leti u svemir sledećeg meseca

Nova 07.06.2021
Džef Bezos (57), osnivač američke tehnološke kompanije Amazon, narednog meseca će u svemir letelicom svoje svemirske kompanije "Blu oridžin". Ta letilica će prvi put na kratak izlet u svemiru s ljudskom posadom 20. jula, na godišnjicu sletanja… »
Džef Bezos: Sledećeg meseca krećem na put u svemir

Džef Bezos: Sledećeg meseca krećem na put u svemir

Blic 07.06.2021
Džef Bezos najavio je u ponedeljak da će on i njegov brat Mark Bezos leteti u svemir sledećeg meseca. „Od svoje pete godine sanjao sam da putujem u svemir. 20. jula krenuću na to putovanje sa bratom“, objavio je Bezos u ponedeljak na Instagramu… »
Jeff Bezos i njegov brat u julu lete u svemir prvim letom Blue Origina

Jeff Bezos i njegov brat u julu lete u svemir prvim letom Blue Origina

Slobodna Evropa 07.06.2021
Osnivač Amazona, milijarder Jeff Bezos rekao je u ponedjeljak da će on i njegov brat Mark letjeti u svemir prvim letom njegove raketne kompanije Blue Origin. "Još od svoje pete godine sanjao sam da putujem u svemir. 20. jula krećem na to putovanje sa… »
Džef Bezos leti u svemir! (foto/video)

Džef Bezos leti u svemir! (foto/video)

BizLife 07.06.2021
„Želim da idem na ovaj let, jer je to stvar koju sam želeo celog života“, rekao je Bezos u videu objavljenom na njegovom Instagramu. A post shared by Jeff Bezos (@jeffbezos) Na letu će mu se pridružiti i Bezosov brat Mark, kao i pobednik javne… »
Džef Bezos 20. jula leti u svemir

Džef Bezos 20. jula leti u svemir

Radio 021 07.06.2021
Osnivač Amazona, Džef Bezos, leteće u svemir sledećeg meseca sa svojim bratom, u prvom svemirskom letu svoje raketne kompanije "Blue Origin", saopštio je ovaj milijarder. "Još kada sam bio petogodišnjak sanjao sam o putovanju u svemir i 20. jula… »
I Jeff Bezos u svemirskoj letjelici Blue Origin, let 20. jula

I Jeff Bezos u svemirskoj letjelici Blue Origin, let 20. jula

Al Jazeera 07.06.2021
Osnivaču i idirektoru multinacionalne tehnološke kompanije Amazon će se pridružiti i njegov brat, kao i pobjednik javne licitacije za mjesto na letu. Osnivač i izvršni direktor multinacionalne tehnološke kompanije Amazon Jeff Bezos naći će se na… »
Osnivač Amazona odlazi u svemir: Bezos na putničkom letu u kosmos

Osnivač Amazona odlazi u svemir: Bezos na putničkom letu u kosmos

Večernje novosti 07.06.2021
Foto: AP Osnivač Amazona je na svom Instagram nalogu podelio ovu informaciju. A post shared by Jeff Bezos (@jeffbezos) - Od svoje pete godine sanjam da putujem u svemir. 20.jula idem na taj put sa bratom. Najveća avantura, sa mojim najboljim drugom -… »

Vesti dana »