Povezane vesti
InfoKG vas vodi u POZORIŠTE
InfoKG 07.06.2021
Portal InfoKG čitaocima je poklonio 3x2 ulaznice za vojničku komediju "Generali ili srodstvo po oružju" Borislava Pekića, u režiji Marka Misirače, koja će na sceni Knjaževsko-srpskog tetara biti odigrana večeras od 20 časova. Dobitnici su Mihailo Avejić… »
"Generali ili srodstvo po oružju" Borislava Pekića u Teatru
InfoKG 07.06.2021
Predstava "Generali ili srodstvo po oružju" Borislava Pekića, u režiji Marka Misirače, na sceni Knjaževsko-srpskog tetara biće izvedena sutra od 20 časova. Ova vojnička komedija zbiva se meseca juna, jula i oktobra 1944. godine u kući đenerala Đorđija… »
Vesti dana »
Srbija pod crvenim meteoalarmom: SMS upozorenja građanima zbog opasnih oluja
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 61 povezana
Eskalacija sukoba: Iran napao američke baze, Jordan presreo iranske dronove
Naslovi.ai pre 46 minutajoš 29 povezanih
Oglasilo se VJT u Smederevu nakon utapanja četvorogodišnjeg deteta u akvaparku: Pokrenuta istraga, naložena obdukcija
Nova pre 15 minutajoš 16 povezanih
Krvava drama na omiljenoj turističkoj destinaciji! Ušao na Akropolj, pa počeo da ubada turiste: Muž skočio da spasi ženu, pa i on ranjen
Blic pre 1 satjoš 14 povezanih
Đurić: Dobri odnosi sa svim svetskim silama i susedima, strateško opredeljenje EU
Pravo u centar pre 45 minutajoš 9 povezanih

