Povezane vesti
Uređenje sliva Zapadne Morave: U Vrnjačkoj Banji potpisan Međuopštinski sporazum sa EU vredan 3 miliona evra
Kurir 07.06.2021
Osamnaest gradova i opština potpisalo je u ponedeljak u Vrnjačkoj Banji Sporazum o međusobnoj saradnji na uređenju sliva Zapadne Morave i formiranju zajedničke službe za poslove Civilne zaštite, a cilj je da da se zajednički koordinira merama prevencije… »
Gradovi u slivu Zapadne Morave ujedinjeno će reagovati na prirodne katastrofe
N1 Info 07.06.2021
Na teritoriji sliva Zapadne Morave koja je posebno izložena riziku od poplava, zemljotresa i klizišta, 18 gradova i opština potpisalo je Sporazum o međuopštinskoj saradnji, kako bi obezbedili bolju prevenciju i bili spremniji da efikasno reaguju u… »
Zajedno jači od nedaća: Potpisan sporazum između 18 gradova i opština iz sliva Zapadne Morave
Večernje novosti 07.06.2021
Foto: G.Šljivić Ovaj sporazum obezbeđuje adekvatnu prevenciju i spremnost lokalnih samouprava koje su posebno izložene riziku od poplava, zemljotresa i klizišta, da efikasno reaguju u slučaju katastrofa. Osim toga, planirano je i formiranje zajedničke… »
Vesti dana »
Cena nafte premašila magičnu granicu: Vrednost crnog zlata i dalje raste
Večernje novosti pre 4 satijoš 26 povezanih
Ajaks ekspresno vratio prednost protiv Vojvodine, ovo nikako nije dobro
Nova pre 3 minutajoš 60 povezanih
'Saudijska Arabija mora da prizna Izrael ako želi nuklearni sporazum': Tramp
BBC News pre 4 satijoš 25 povezanih
Diplomatski susreti, novi paket sankcija EU i eskalacija sukoba
Naslovi.ai pre 24 minutajoš 55 povezanih
Vremenska prognoza: Promena vremena danas i izgledi za naredne dane
Naslovi.ai pre 54 minutajoš 38 povezanih



