Povezane vesti
Šekler: Nema svrhe meriti nivo antitela, vakcine svakako odrađuju posao
RTS 07.06.2021
Poslednjih dana stižu prilično zbunjujuće i oprečne informacije o tome da li oni koji su primili vakcine treba da proveravaju nivo antitela. Virusolog Milanko Šekler kaže za RTS da ima različitih testova različitih proizvođača i da nema svrhe meriti… »
Šekler: Najvažniji je obuhvat vakcinisanih, ne nivo antitela
Nova 07.06.2021
Imunolog Milanko Šekler izjavio je da prema njegovom mišljenju nije potrebno proveravati nivo antitela na koronavirus nakon vakcinacije, kao što se ne proverava nivo antitela nakon bilo koje druge vakcinacije. Šekler je za RTS izjavio da je najvažniji… »
Šekler: Ne treba proveravati nivo antitela nakon vakcinacije protiv koronavirusa
Novi magazin 07.06.2021
Imunolog Milanko Šekler izjavio je danas da prema njegovom mišljenju nije potrebno proveravati nivo antitela na koronavirus nakon vakcinacije, kao što se ne proverava nivo antitela nakon bilo koje druge vakcinacije. Šekler je za RTS izjavio da je… »
Šekler: Nije potrebno proveravati antitela, najvažniji je obuhvat vakcinisanih
N1 Info 07.06.2021
Imunolog Milanko Šekler izjavio je da prema njegovom mišljenju nije potrebno proveravati nivo antitela na koronavirus nakon vakcinacije, kao što se ne proverava nivo antitela nakon bilo koje druge vakcinacije. Šekler je za RTS izjavio da je najvažniji… »
Vesti dana »

Da li građani mogu da tuže lokalne samouprave i gradove zbog ambrozije?
Nova pre 4 satijoš 10 povezanih

Nepal u vanrednom stanju: Vojska patrolira ulicama, policijski čas bez ograničenja
Nova pre 1 satjoš 30 povezanih

Rojten: Vučić ima previše zaštite, moramo da prekinemo strategiju ulagivanja autokrati
N1 Info pre 1 satjoš 5 povezanih