Povezane vesti
Drugi protest Bloka 37: Sutra ponovo, ako se Vesić ne javi
Nova 07.06.2021
Stanari Bloka 37 i večeras su se okupili u velikom broju, kako bi zaustavili izgradnju poslovne zgrade na prostoru namenjenom za parking u Bulevaru Milutina MIankovića 162. Kako javlja reporter Nova.rs, novo okupljanje zakazno je za sutra, ukoliko… »
Građani 37. bloka – smeta nam ova bahatost investitora
Nova 07.06.2021
Više od 500 građana, stanara Bloka 37 na Novom Beogradu, okupilo se sinoć oko 20 sati kako bi izrazili nezadovoljstvo i pokušali da zaustave investitora da na prostoru namenjenom za parking u Bulevaru Milutina MIankovića 162 izgradi poslovni objekat… »
Vesti dana »
Đedović Handanović: „Produženje operativne licence NIS-u je velika pobeda“
Serbian News Media pre 35 minutajoš 39 povezanih
Decembarski računi za struju iznenadili građane: Nekima višestruko veći, drugima sumnjivo niži – kako podneti žalbu EPS-u?
Nova pre 10 satijoš 9 povezanih
OFAK produžio licencu za rad NIS-u do 20. februara; Đedović Handanović: Nismo izašli u susret svim zahtevima MOL-a
RTV pre 1 satjoš 46 povezanih



