Povezane vesti

Prvi put nakon razvoda od Ša oglasila se Ivana aleksić! Reperova bivša supruga ne krije osećenja: Pao mi je kamen sa srca!

Prvi put nakon razvoda od Ša oglasila se Ivana aleksić! Reperova bivša supruga ne krije osećenja: Pao mi je kamen sa srca!

Kurir 07.06.2021
Nakon sedam godina života sa reperom Nenadom Aleksićem Ša, njegova, sada već bivša supruga Ivana, dobila je razrešnje na sudu. Brakorazvodna parnica odigrala se danas u Trećem osnovnom sudu u Beogradu, gde je Ivanu zastupao advokat. Ivana je… »
Teško mu pao razvod sina i ivane: Reperov otac se oglasio - o Tari ne želi ni reč, a za bivšu snajku kaže "duša me boli"

Teško mu pao razvod sina i ivane: Reperov otac se oglasio - o Tari ne želi ni reč, a za bivšu snajku kaže "duša me boli"

Mondo 07.06.2021
Otac Nenada Aleksića Ša nije srećan što je brak njegovog sina okončan. Otac Nenada Aleksića Ša nije srećan što je brak njegovog sina okončan. Nenad Aleksić Ša i Ivana danas su se zvanično razveli posle sedam godina braka, posle čega se… »
Pao mi je kamen sa srca! Ivana se oglasila posle razvoda od Nenada Aleksića, ceo dan slavi što je slobodna!

Pao mi je kamen sa srca! Ivana se oglasila posle razvoda od Nenada Aleksića, ceo dan slavi što je slobodna!

Mondo 07.06.2021
Od danas su Ivana i Nenad Aleksić Ša zvanično razvedeni. Od danas su Ivana i Nenad Aleksić Ša zvanično razvedeni. Ivana Aleksić danas se i zvanično razvela od repera Nenada Aleksića Ša, posle sedam godina braka. Brakorazvodnu parnicu pokrenula… »
Duša me boli! Nenadov otac slomljen jedva smogao snage da prokomentariše razvod Ivane i sina!

Duša me boli! Nenadov otac slomljen jedva smogao snage da prokomentariše razvod Ivane i sina!

Alo 07.06.2021
Danas je u Trećem osnovnom sudu u Beogradu i zvanično stavljena tačka na šestogodišnji brak Ivane i Nenada Aleksića, što je njegovom ocu Zoranu teško palo. Neviđenu buru u Beloj kući izazvalo je obraćanje Nenada Aleksića Ša roditeljima… »

Vesti dana »