Povezane vesti

Zločin zbog propusta suda: Bogdanu Vajukiću (23) iz Laktaša počelo suđenje za ubistvo Gojka Veselića

Zločin zbog propusta suda: Bogdanu Vajukiću (23) iz Laktaša počelo suđenje za ubistvo Gojka Veselića

Večernje novosti 08.06.2021
Foto O. Matavulj Veselić je pretučen nasmrt 24. januara ove godine u svojoj kući u Koljanima kod Laktaša, a njegovo telo je bačeno u bunar. - Boli me što osobe poput Vajukića glume Boga i daju sebi za pravo da odlučuju o tuđim životima. Meni je… »
Ćerka ubijenog Gojka kod Laktaša traži najveću kaznu za ubicu: Meni je srce iščupano!

Ćerka ubijenog Gojka kod Laktaša traži najveću kaznu za ubicu: Meni je srce iščupano!

Telegraf 08.06.2021
Ćerka žrtve se prisetila da je 25. januara pomislila da sa njenim ocem nešto nije u redu jer mu je telefon bio ugašen. Ćerka Gojka Veselića (76), za čije se ubistvo sudi Bogdanu Vajukiću (23) iz Laktaša, Dijana Petković, traži u Okružnom sudu… »
"Zatekla sam ispreturanu kuću, videla tragove krvi po plafonu" Potresno svedočenje ćerke ubijenog Gojka iz Laktaša

"Zatekla sam ispreturanu kuću, videla tragove krvi po plafonu" Potresno svedočenje ćerke ubijenog Gojka iz Laktaša

Blic 07.06.2021
Dijana Petković, ćerka Gojka Veselića (76) za čije svirepo ubistvo se sudi Bogdanu Vajukiću (23) iz Laktaša, zatražila je u Okružnom sudu u Banjaluci da optuženom izrekne najveću moguću kaznu. - To treba biti poruka javnosti da se takva dela… »

Vesti dana »