Povezane vesti
Za trogodišnju JANJU: Humanitarni fudbalski turnir, u toku prijava ekipa
InfoKG 08.06.2021
Na terenima pored OŠ "Đura Jakšić" u Bresnici 12. i 13. juna od 16 časova organizuje se humanitarni fudbalski turnir. Ekipe se mogu prijaviti do 10. juna. Na ovaj način prikupljaju se sredstva za lečenje trogodišnje Janje Stojanović, koja ima Jubertov… »
Humanitarni turnir za malu Janju
Kragujevačke 08.06.2021
Trogodišnja Janja Stojanović ima Jubertov sindrom koji bitno otežava njen razvoj. Potrebna je finansijska pomoć da Janja nastavi sa fizikalnim terapijama, koje, za sada, daju dobre rezultate. Janjini roditelji su janosti obratili molbom koju prenosimo u… »
Kragujevac: Humanitarni turnir za lečenje male Janje
Pressek 08.06.2021
Na terenima pored Osnovne škole „Đura Jakšić“ u Kragujevcu će 12. i 13. juna biti organizovani fudbalski turnir i bazar. Sav prihod biće namenjen za lečenje trogodišnje Kragujevčanke Janje Stojanović. Prijavljivanje ekipa traje do 10. juna putem telefona… »
Humanitarni turnir i bazar za lečenje male Janje
Veliki park 08.06.2021
Za lečenje male Janje Stojanović, potreban je veliki novac, a roditeljima nije lako da ga obezbede, jer su skupe terapije kontinuirane a mnoge i nisu u Kragujevcu što dodatno povećava troškove lečenja. Zato njihovu molbu za pomoć i podršku objavljujemo u… »
Vesti dana »
Kako je Hamad Međedović utišao Rim? Proslava Srbina posle preokreta naljutila navijače
Mondo pre 50 minutajoš 46 povezanih
Velika Britanija šalje razarač na Bliski istok kao pripremu za zaštitu saobraćaja kroz Ormuz
Beta pre 1 satjoš 46 povezanih
Ne bi nas ni bilo! Važne Putinove poruke za ceo svet – protiv opasne laži koja se širi sa Zapada
Sputnik pre 5 satijoš 78 povezanih
Zelenski: Od prvih dana totalnog rata do sada, Evropa je bila uz Ukrajinu
RTV pre 14 satijoš 1 povezana





