Povezane vesti

"Što se tiče povlačenje Federera, ne znam..." Novak u Parizu rekao da se ne oseća dobro, a onda je krenuo o Rodžeru: Jeste…

"Što se tiče povlačenje Federera, ne znam..." Novak u Parizu rekao da se ne oseća dobro, a onda je krenuo o Rodžeru: Jeste…

Sportal blic 08.06.2021
Da je morao da bira, sigurno ne bi izabrao da se u 4. kolu muči protiv tinejdžera , da . Ali pre nego što borbe na drugom grend slemu uđu u završnicu, možda je najboljem teniseru sveta bio potreban baš ovakav duel da se malo razmrda i da uđe u… »
Zverev prevazišao i ovu barijeru: Prvi put u polufinalu RG

Zverev prevazišao i ovu barijeru: Prvi put u polufinalu RG

N1 Info 08.06.2021
Nemački teniser Aleksander Zverev prvi put u karijeri plasirao se u polufinale Rolan Garosa, pošto je u tri seta savladao Španca Alehandra Davidovič-Fokinu 6:4, 6:1, 6:1. Prethodna dva puta kada je dolazio do četvrtfinala 2018. i 2019. tu je i… »
Italijan će pokušati da Novaku zagorčava boravak u Parizu, ljubi bombastičnu Hrvaticu koju zna cela Srbija i oduševljen je…

Italijan će pokušati da Novaku zagorčava boravak u Parizu, ljubi bombastičnu Hrvaticu koju zna cela Srbija i oduševljen je…

Sportal blic 08.06.2021
Da nije bilo da je favorit na meču sa , verovatno se ne bi mnogo ni pisalo o italijanskom teniseru ! Međutim, 9. reket sveta je sada "ni kriv ni dužan" dospeo u žižu javnosti pred duel sa Noletom u sredu, u četvrtfinalu Rolan Garosa gde je stigao… »
"Igrao sam čoveče, Ne ljuti se": Nadal spomenuo Novaka na konferenciji i šokirao teniski svet - čak i svoje navijače

"Igrao sam čoveče, Ne ljuti se": Nadal spomenuo Novaka na konferenciji i šokirao teniski svet - čak i svoje navijače

Sportal blic 08.06.2021
Na konferenciji za medije u Parizu je rekao kako nije stigao da isprati dramatični meč Lorenca Musetija i . Španski as je odgledao samo deo tog susreta osmine finala, dok ostatak nije mogao zbog igre "Ne ljuti se čoveče". Novak je prošao dalje… »
Nadala Ne zanima Đoković: Igrao sam „Čoveče, ne ljuti se“

Nadala Ne zanima Đoković: Igrao sam „Čoveče, ne ljuti se“

Večernje novosti 08.06.2021
Foto: EPA-EFE/ETTORE FERRARI Novak je u ponedeljak igrao osminu finala protiv 19-godišnjeg Italijana koji je dobio prva dva seta i umalo šokirao ceo teniski svet. Već u trećem setu kad mu je malo ponestalo snage Đoković je počeo da pogađa, podigao… »
Bekerov put od Novakovog trenera do konfliktnog konsultanta

Bekerov put od Novakovog trenera do konfliktnog konsultanta

Nova 08.06.2021
Boris Beker u poslednjih godinu dana privlači pažnju oprečnim i ponekad kontradiktornim izjavama, nekad se čak dotakne i Novaka Đokovića, iako su dugo i uspešno sarađivali. Kao stručni konsultant, Beker ima često zadatak da „zatalasa“… »
Museti šokirao izjavom: Nisam predao Đokoviću zbog povrede

Museti šokirao izjavom: Nisam predao Đokoviću zbog povrede

Večernje novosti 08.06.2021
Foto: AP On je pri rezultatu 2-2 i 0:4 prekinuo duel i svi su bili ubeđeni da je neka povreda u pitanju. Međutim, kako 76. igrač tvrdi – nije. "Ne, ne, ne. Nisam predao zbog povrede. Bilo je malo grčeva i bolova u donjim leđima, ali ja više nisam… »
Museti priznao: Ne, nisam predao Novaku zbog povrede...

Museti priznao: Ne, nisam predao Novaku zbog povrede...

Mozzart sport 08.06.2021
Mladi Italijan pomalo šokirao tenisku javnost. Sumnja da se ne radi o povredi javila se odmah posle meča. Mladi Italijan Lorenco Museti odlučio je da preda meč osmine finala Novaku Đokoviću u petom setu pri rezultatu 2:2 i 4:0 za srpskog asa u… »
"Musetiju je neko trebalo da: Kaže..." Troicki za "Blic" o Đokoviću i Garosu: "Verovao sam! Radujem se polufinalu protiv…

"Musetiju je neko trebalo da: Kaže..." Troicki za "Blic" o Đokoviću i Garosu: "Verovao sam! Radujem se polufinalu protiv…

Sportal blic 08.06.2021
Da li ste na 0:2 za Lorenca Musetija pomislila da će da preokrene meč? Ukoliko ste običan obožavalac tenisa koji beli sport prati na nivou „bravo, Nole, majstore”, sigurno ste se zapitali da li najbolji teniser sveta može da se izvuče iz… »
Teniski svet je ostao u šoku: Italijan otkrio zbog čega je Novaku predao meč – povreda nije u pitanju!

Teniski svet je ostao u šoku: Italijan otkrio zbog čega je Novaku predao meč – povreda nije u pitanju!

Hot sport 08.06.2021
Nakon izuzetno teškog meča, najbolji teniser sveta plasirao se u četvrtfinale Rolan Garos. Novak je posle ogromne drama uspeo da dođe do novog trijumfa, nakon što mu je italijanski teniser Lorenco Museti predao meč pri rezultatu 4:0 u petom setu… »
Nepoštovanje prema Novaku! Italijan nije smeo da se povuče: Đokovićev bivši trener sve šokirao - Nole nije favorit!

Nepoštovanje prema Novaku! Italijan nije smeo da se povuče: Đokovićev bivši trener sve šokirao - Nole nije favorit!

Mondo 08.06.2021
Ponudio je svoje razloge za ovu izjavu... Ponudio je svoje razloge za ovu izjavu... Novak Đoković je na maestralan način uspeo da pobedi Lorenca Musetija i plasira se četvrtfinale Rolan Garosa, uprkos činjenici da je izgubio prva dva seta. U… »
Beker ljut: "k'o papričica"! Nije birao reči o skandaloznom potezu Italijana, pa "pljusnuo" i Novaka! "Mladi igrači to ne…

Beker ljut: "k'o papričica"! Nije birao reči o skandaloznom potezu Italijana, pa "pljusnuo" i Novaka! "Mladi igrači to ne…

Sportal blic 08.06.2021
, bivši trener , bio je veoma ljut na Italijana jer je predao meč protiv najboljeg igrača sveta. Museti je dobio dva seta, a onda je srpski as ubacio u „petu brzinu” i stigao do ekspresnog preokreta sa 6:1, 6:0 i 4:0, kada je Italijan odlučio da… »
Rotenberg najavio poraz Novaka, kukao zbog igre u 5 setova

Rotenberg najavio poraz Novaka, kukao zbog igre u 5 setova

Nova 08.06.2021
Ben Rotenberg, ne baš popularan među navijačima Novaka Đokovića, nije se proslavio u komentarisanju meča sa Lorencom Musetijem. Rotenberg je u intervjuu za Nova.rs krajem februara opisao odnos sa Novakom Đokovićem i njegovim navijačima, a nove… »
Ko je Novakov sledeći rival? Zabavlja se s lepom Hrvaticom, idol mu Federer, a za Bekera je on favorit protiv Đokovića!

Ko je Novakov sledeći rival? Zabavlja se s lepom Hrvaticom, idol mu Federer, a za Bekera je on favorit protiv Đokovića!

Mondo 08.06.2021
Upoznajte Matea Beretinija, devetog tenisera sveta. Upoznajte Matea Beretinija, devetog tenisera sveta. Novak Đoković je savladao jednog Italijana posle mnogo muka i dva izgubljena seta, a sada će posle Lorenca Musetija na Rolan Garosu morati da igra… »
Muzeti šokirao svet, moraće da izbaci bubice

Muzeti šokirao svet, moraće da izbaci bubice

Sportske.net 08.06.2021
Talentovani italijanski teniser Lorenco Muzeti ipak nije predao duel protiv Novaka Đokovića zbog povrede, kako je to delovalo u prvi mah, već je glavni razlog bila njegova inferiornost u poslednja tri seta. Muzeti je vodio sa 2:0 u meču četvrte runde… »
Skandal! Nisam predao Novaku zbog povrede, nego nisam mogao da osvojim poen: Italijan digao buru, pobegao od Đokovića!

Skandal! Nisam predao Novaku zbog povrede, nego nisam mogao da osvojim poen: Italijan digao buru, pobegao od Đokovića!

Mondo 08.06.2021
Mora da nauči da se nosi sa porazom, u suprotnom nikada neće moći da bude veliki kao trenutno najbolji teniser sveta. Mora da nauči da se nosi sa porazom, u suprotnom nikada neće moći da bude veliki kao trenutno najbolji teniser sveta. Iskustvo će… »
Mladi Italijan šok-izjavom zapanjio teniski svet posle meča sa Novakom Đokovićem: Ne, ne, ne! Nisam predao zbog povrede!?

Mladi Italijan šok-izjavom zapanjio teniski svet posle meča sa Novakom Đokovićem: Ne, ne, ne! Nisam predao zbog povrede!?

Sportal blic 08.06.2021
se plasirao u četvrtfinale Rolan Garosa . Novak se mučio u prva dva seta, potom zaigrao mnogo bolje i potpuno razbio Italijana u naredna tri seta, dopustivši mu samo jedan od 17 gemova. Kada je tražio pomoć lekara, izgledalo je da Museti ne može da… »
Novak pokazao koliki je car: Đoković objavio karikaturu i našalio se na svoj račun: Ja pokušavajući da pokrijem teren…

Novak pokazao koliki je car: Đoković objavio karikaturu i našalio se na svoj račun: Ja pokušavajući da pokrijem teren…

Sportal blic 07.06.2021
je danas obezbedio plasman u četvrtfinale Rolan Garosa. Rival mu je bio Lorenco Museti koji je predao meč u momentima izvesne Novakove pobede, bio je peti set i 4:0 za Srbina. Međutim, uprkos dobroj igri u drugoj polovini meča, Novak Đoković je na… »

Vesti dana »