Повезане вести

Генерал Диковић: Створиће се услови да се српски војник врати на Косово

Генерал Диковић: Створиће се услови да се српски војник врати на Косово

Вести онлине 08.06.2021
Бивши начелник Генералштаба Војске Србије Љубиша Диковић сматра да Србија није изгубила рат 1999. године. – Као војник, не осећам се пораженим. Ми нисмо поражени већ смо изашли на основу Кумановског споразума, који… »
Генерал Диковић: Српски војник ће се вратити на Косово, нисмо изгубили рат 1999. године!

Генерал Диковић: Српски војник ће се вратити на Косово, нисмо изгубили рат 1999. године!

Правда 08.06.2021
НАТО 1999. године није остварио свој циљ - уништење одбрамбених потенцијала Југославије, и то не само на простору Косова и Метохије него и шире. Планови НАТО нису се остварили, они су очекивали да ћемо ми за кратко време -… »
Ексклузивно! Генерал Диковић за Курир: Српски војник ће се кад-тад вратити на Косово! Србија 1999. није изгубила рат са НАТО!

Ексклузивно! Генерал Диковић за Курир: Српски војник ће се кад-тад вратити на Косово! Србија 1999. није изгубила рат са НАТО!

Курир 08.06.2021
Као војник, не осећам се пораженим. Ми нисмо поражени већ смо изашли на основу Кумановског споразума, који је потписан између НАТО и Југославије. Јесмо ли ми потписали капитулацију? Не, мислим да то није капитулација, каже… »

Вести дана »