Povezane vesti

Vujačić igrač sezone u Partizanu: Baš sam se iznenadio

Vujačić igrač sezone u Partizanu: Baš sam se iznenadio

Nova 08.06.2021
Fudbaler Partizana Igor Vujačić izabran je u glasanju navijača na društvenim mrežama za igrača sezone među crno-belima. „Iskreno, baš sam se iznenadio. Veliki je pritisak na svima nama i često nas navijači kuju u nebesa i obrnuto. Iza nas je… »
Grobari ga izabrali za najboljeg igrača Partizana, on pecka natha: Namerno sam ga zgazio, da vidim kako će da mi vrati!

Grobari ga izabrali za najboljeg igrača Partizana, on pecka natha: Namerno sam ga zgazio, da vidim kako će da mi vrati!

Mondo 08.06.2021
Reprezentativac Crne Gore je iznenađen nagradom, a imao je zanimljivu i poruku za svog saigrača. Reprezentativac Crne Gore je iznenađen nagradom, a imao je zanimljivu i poruku za svog saigrača. Završena je već odavno sezona u srpskom fudbalu, a… »
Veliko priznanje: Vujačić izabran za najboljeg igrača Partizana!

Veliko priznanje: Vujačić izabran za najboljeg igrača Partizana!

Hot sport 08.06.2021
Igor Vujačić izabran je od strane navijača Partizana, glasanjem na zvaničnom Instagram profilu kluba, za najboljeg igrača u sezoni 2020/2021. Za crno-bele zabeležio je ukupno 26 nastupa u Linglong Tire Super ligi Srbije i Kupu Srbije, uz čak pet… »
Vujačić: Iznenađen sam što su me izabrali za igrača sezone

Vujačić: Iznenađen sam što su me izabrali za igrača sezone

Mozzart sport 08.06.2021
Štoper Partizana srećan zbog velikog priznanja... Defanzivac Partizana Igor Vujačić izabran je od strane navijača, glasanjem na zvaničnom Instagram profilu kluba, za najboljeg igrača u sezoni 2020/2021. On je za crno-bele zabeležio ukupno 26… »
Vujačić "prozvao" Natha, crno-beli tandem imao žestok duel

Vujačić "prozvao" Natha, crno-beli tandem imao žestok duel

Sportske.net 08.06.2021
Dvojica najboljih fudbalera Partizana prethodne sezone Bibras Natho i Igor Vujačić imali su neobičan duel u prijateljskom meču između Crne Gore i Izraela, gde je defanzivac crno-belih namerno nagazio iskusnog vezistu. Nedugo nakon toga Natho je… »
Vujačić zahvalan navijačima: "Jedva čekam da vidim kako će mi Natho vratiti"

Vujačić zahvalan navijačima: "Jedva čekam da vidim kako će mi Natho vratiti"

Večernje novosti 08.06.2021
Foto: M.Vukadinović Za crno-bele zabeležio je ukupno 26 nastupa u Linglong Tire Super ligi Srbije i Kupu Srbije, uz čak pet postignutih golova. Posle utakmice sa reprezentacijom Izraela, u kojoj je Crna Gora poražena rezultatom 3:1, i susreta sa… »

Vesti dana »