Povezane vesti

Darko Mladić: Putujući cirkus se završio, moj otac nije imao šansu

Darko Mladić: Putujući cirkus se završio, moj otac nije imao šansu

N1 Info 08.06.2021
Darko Mladić, sin Ratka Mladića (78) kome je danas pravosnažno potvrđena presuda na doživotni zatvor zbog zločina u BiH, izjavio je da njegov otac "nije imao šansu ni na početku, ni na kraju sudjenja". „Nažalost, ‘putujući cirkus’ se… »
Darko Mladić za Telegraf otkrio kako je njegov otac podneo presudu: "Ovo nije bilo fer suđenje"

Darko Mladić za Telegraf otkrio kako je njegov otac podneo presudu: "Ovo nije bilo fer suđenje"

Telegraf 08.06.2021
Darko Mladić, sin Ratka Mladića, rekao je za Telegraf da je sudija Niambe imala hrabrosti da kaže "niste upravu" i na tome joj čestitao. Darko Mladić, sin Ratka Mladića, oglasio se nakon što je Žalbeno veće međunarodnog suda u Hagu potvrdilo… »
Darko Mladić nakon presude svom ocu: Hvala sudiji Nijambe što je imala hrabrosti

Darko Mladić nakon presude svom ocu: Hvala sudiji Nijambe što je imala hrabrosti

Blic 08.06.2021
Darko Mladić, sin Ratka Mladića, izjavio je nakon što je sud u Hagu drugostepenom presudom osudio njegovog oca na doživotnu robiju da se „putujući cirkus završio onako kako je počeo“. On je za RTRS rekao da ide da se vidi s ocem, prvi put nakon… »
"General nije imao šansu za fer suđenje, Ovaj putujući cirkus se završio" Oglasio se Darko Mladić

"General nije imao šansu za fer suđenje, Ovaj putujući cirkus se završio" Oglasio se Darko Mladić

Srbija danas 08.06.2021
Mladić je rekao da smo svi imali prilike da vidimo kako za jedan sat nisu mogli ni sažetak da pročitaju. Darko Mladić, sin generala Ratka Mladića, oglasio se nakon izricanja presude njegovom ocu. - Ja sam ga video samo na prenosu na televizoru… »

Vesti dana »