Povezane vesti

Darko Mladić: Moj otac poručio narodu da čuvaju Republiku Srpsku i da on nije bitan

Darko Mladić: Moj otac poručio narodu da čuvaju Republiku Srpsku i da on nije bitan

RTV 08.06.2021
HAG - General Ratko Mladić poručio je narodu Srpske da čuva svoju Republiku i dodao da je to najvažnije, rekao je njegov sin Darko Mladić, nakon susreta sa ocem. "Zna Ratko šta narod misli o njemu. Poručuje da se čuva Republika Srpska i da nije on… »
Sin Ratka Mladića: Moj otac nije imao šansu na suđenju

Sin Ratka Mladića: Moj otac nije imao šansu na suđenju

Nova 08.06.2021
Darko Mladić, sin Ratka Mladića (78) kome je danas pravosnažno potvrđena presuda na doživotni zatvor zbog zločina u BiH, izjavio je da njegov otac "nije imao šansu ni na početku, ni na kraju suđenja". „Nažalost, ‘putujući cirkus’ se… »
Darko Mladić nakon presude svom ocu: Hvala sudiji Nijambe što je imala hrabrosti

Darko Mladić nakon presude svom ocu: Hvala sudiji Nijambe što je imala hrabrosti

Blic 08.06.2021
Darko Mladić, sin Ratka Mladića, izjavio je nakon što je sud u Hagu drugostepenom presudom osudio njegovog oca na doživotnu robiju da se „putujući cirkus završio onako kako je počeo“. On je za RTRS rekao da ide da se vidi s ocem, prvi put nakon… »
Reakcija Darka Mladića na presudu generalu: Ovo nije bilo fer suđenje, ovo je putujući cirkus

Reakcija Darka Mladića na presudu generalu: Ovo nije bilo fer suđenje, ovo je putujući cirkus

Kurir 08.06.2021
"Ja sam video njega samo na prenosu, sada idem u pritvorsku jedinicu, bićemo sat vremena zajedno. Ovo je putujući cirkus, Mladić nije imao fer suđenje. Ovo je pravni monstrum koji je 30 godina trošio resurse i sudio protiv srpskog naroda i činio… »
Ovaj putujući cirkus se završio: Oglasio se Darko Mladić nakon izricanja presude generalu

Ovaj putujući cirkus se završio: Oglasio se Darko Mladić nakon izricanja presude generalu

Večernje novosti 08.06.2021
Foto: V. N. - Ja sam ga video samo na prenosu na televizoru, videću se sada sa njim u pritvorskoj jedinici, tamo ćemo biti jedan sat zajedno - kazao je Mladić, i dodao: - Ovaj putujući cirkus je završio kako je i počeo, general nije imao šansu za… »

Vesti dana »