Povezane vesti

Jovana Jeremić kupila stan od transfera na drugu televiziju

Jovana Jeremić kupila stan od transfera na drugu televiziju

Nova 09.06.2021
Voditeljka Jovana Jeremić je nakon deset godina dala otkaz na TV Hepi, a kako je izjavila, od transfera na drugu televiziju, čije ime još ne želi da otkrije, rešila je stambeno pitanje. Kako je izjavila za „Blic“, sve njene želje su se… »
Dobila stan od 100.000 evra, blizu vode i crkve: Jovana Jeremić otkrila detalje - sve sam normalnija i skromnija!

Dobila stan od 100.000 evra, blizu vode i crkve: Jovana Jeremić otkrila detalje - sve sam normalnija i skromnija!

Mondo 09.06.2021
Jovana Jeremić još ne otkriva na kojoj televiziji će raditi. Jovana Jeremić još ne otkriva na kojoj televiziji će raditi. Voditeljka Jovana Jeremić posle otkaza na televiziji "Hepi" na kojoj je bila zaposlena deset godina, dobila je novu ponudu i… »
Od cifre će vam se zavrteti: Jovana Jeremić dobila stan od 45 kvadrata: "Blizu vode i crkve je"

Od cifre će vam se zavrteti: Jovana Jeremić dobila stan od 45 kvadrata: "Blizu vode i crkve je"

Blic 09.06.2021
Voditeljka Jovana Jeremić privukla je veliku pažnju javnosti, kada je nakon deset godina dala otkaz na televiziji Hepi. Ona je sada dobila stan od transfera na jednu popularnu televiziju, za koju još nije želi da otkrije ime. Kako za „Blic“… »
Dobila sam stan, rešila sam stambeno pitanje! Jovana Jeremić progovorila o nekretnini: Ovo je za moju ćerku Leu da se ne…

Dobila sam stan, rešila sam stambeno pitanje! Jovana Jeremić progovorila o nekretnini: Ovo je za moju ćerku Leu da se ne…

Kurir 09.06.2021
Voditeljka Jovana Jeremić nedavno je dala otkaz na televiziji Hepi gde je radila desetak godina, ali još uvek nije otkrila novo radno mesto. Dugo se spekuliše gde će Jovana nastaviti svoju voditeljsku karijeru, a sada je priznala da su tačne glasine… »
"Dobila sam stan, rešila sam stambeno pitanje": Jovana Jeremić progovorila o nekretnini: "Ovo je za moju ćerku Leu"

"Dobila sam stan, rešila sam stambeno pitanje": Jovana Jeremić progovorila o nekretnini: "Ovo je za moju ćerku Leu"

Blic 09.06.2021
Voditeljka Jovana Jeremić privukla je veliku pažnju javnosti, kada je nakon deset godina dala otkaz na televiziji Hepi. Tvrdi da je zahvaljujući transferu rešila sebi krov nad glavom, ali nije htela da otkriva lokaciju na kojoj se nalazi nekretnina… »
Dobila sam stan, rešila sam krov nad glavom! Jovana Jeremić progovorila o ponudi - otkrila kada se useljava!

Dobila sam stan, rešila sam krov nad glavom! Jovana Jeremić progovorila o ponudi - otkrila kada se useljava!

Mondo 09.06.2021
Voditeljka potvrdila glasine. Voditeljka potvrdila glasine. Voditeljka Jovana Jeremić nedavno je dala otkaz na televiziji "Hepi" na kojoj je bila zaposlena deset godina, a spekulisalo se da joj je u okviru jedne ponude čak ponuđen i stan. Jovana još… »

Vesti dana »

Počela ofanziva: Tenkovi stigli do granice sa Egiptom

Počela ofanziva: Tenkovi stigli do granice sa Egiptom

Pravda pre 37 minutajoš 26 povezanih
Težak dijalog predsednika Kine u Parizu

Težak dijalog predsednika Kine u Parizu

Vreme pre 43 minutajoš 17 povezanih
Predsednik Kine Si Đinping danas i sutra u poseti Srbiji

Predsednik Kine Si Đinping danas i sutra u poseti Srbiji

Novi magazin pre 31 minutajoš 14 povezanih
Objavljeno upozorenje: Popodne počinje...

Objavljeno upozorenje: Popodne počinje...

B92 pre 1 satjoš 9 povezanih