Povezane vesti

Meloun besan: Šutnuli su nas u zadnjicu, ovo je bilo sramno izdanje

Meloun besan: Šutnuli su nas u zadnjicu, ovo je bilo sramno izdanje

Mozzart sport 10.06.2021
„Oni traže “metlu” jer ako ovako budemo igrali u Denveru, ova serija će se jako brzo završiti“, kaže trener Denver Nagetsa. Mogu Denver Nagetsi da računaju na najboljeg igrača NBA lige Nikolu Jokića, ali im u drugoj rundi plej-ofa protiv… »
Ne znam, nisam ja trener, neću da ulazim u to: Jokića pitali za saigrače, on poručio da je lider samo na terenu! (video)

Ne znam, nisam ja trener, neću da ulazim u to: Jokića pitali za saigrače, on poručio da je lider samo na terenu! (video)

Mondo 10.06.2021
Nikola je odigrao sjajno, ali jednostavno ga tim nije pratio. Nikola je odigrao sjajno, ali jednostavno ga tim nije pratio. Denver Nagetsi su u problemu jer gube sa 2:0 u seriji protiv Finiks Sansa. I u drugom meču serije nisu uspeli da poprave igru i… »
Meloun ljut na igrače: Ovo je bilo sramno izdanje

Meloun ljut na igrače: Ovo je bilo sramno izdanje

Večernje novosti 10.06.2021
Foto: AP On je izašao pred novinare i otvoreno rekao: – Ovo je bilo sramno izdanje, počev od mene, pa do poslednjeg igrača! Tu se nije zaustavio. – Izlazimo sa terena pognute glave i to s pravom. Nije publika bez razloga vikala “Sansi u… »
Težak poraz za Denver: Silovita ekipa Sansa! (video)

Težak poraz za Denver: Silovita ekipa Sansa! (video)

Hot sport 10.06.2021
Težak poraz za Denver Nagetse! U drugom meču polufinala zapadne konferencije, Finiks je ‘pregazio’ ekipu Denvera rezultatom 123:98. Sada ekipa Sansa vodi sa 2:0 u seriji, a naredna dva duela igraće se u Denveru, nakon čega će se serija ponovo… »
Veoma ljut trener denvera: ‘Odustali smo, ne znam koga da izvedem na teren sledeću utakmicu!’

Veoma ljut trener denvera: ‘Odustali smo, ne znam koga da izvedem na teren sledeću utakmicu!’

Hot sport 10.06.2021
Ljut je bio trener Denver Nagetsa! Denver je vrlo lako i ubedljivo poražen od Finiks Sansa, a prilično ljut ‘nastup’ imao je trener Meloun. ‘Očigledno Kris Pol nas ne vidi, ne oseća nas na terenu. Ne utičemo na njega na terenu ni u čemu… »
Maloun spremio šok terapiju!

Maloun spremio šok terapiju!

Sportske.net 10.06.2021
Besan je nakon drugog meča u seriji protiv Finiksa bio trener Nagetsa Majk Meloun. I pored dobre partije Nikole Jokića (24p, 13sk, 6as), nije imao adekvatnu pomoć saigrača, pa je Denver lagano poražen 123:98 i sada gubi sa 2:0 u seriji. Kris Pol je… »

Vesti dana »