Povezane vesti

„Orlovi“ od 12.25 igraju protiv Japana: Prenos na TV Nova S

„Orlovi“ od 12.25 igraju protiv Japana: Prenos na TV Nova S

N1 Info 10.06.2021
Fudbalska reprezentacija Srbije u petak od 12 časova i 25 minuta po srednjoevropskom vremenu igra drugu utakmicu na Kirin kupu u Japanu, a rival izabranicima Dragana Stojkovića biće domaća selekcija. Direktan prenos duela moći ćete da pratite na… »
Počinje EURO, a Srbija u Japanu sa 18 igrača: Piksi na mukama, izvodi tim koji nikada nije igrao zajedno!

Počinje EURO, a Srbija u Japanu sa 18 igrača: Piksi na mukama, izvodi tim koji nikada nije igrao zajedno!

Mondo 10.06.2021
Novi problemi za selektora. Novi problemi za selektora. U danu kada počinje EURO 2020, fudbalska reprezentacija Srbije igraće prijateljsku utakmicu sa Japanom u okviru Kirin kupa (petak, 12.25). "Orlovi" su otputovali na azijsku turneju u slobodnom FIFA… »
Orlovi spremni za duel sa Japanom: Piksi preti golom sa klupe

Orlovi spremni za duel sa Japanom: Piksi preti golom sa klupe

Mozzart sport 10.06.2021
Selektor Srbije raspoložen pred utakmicu protiv domaćina. Reprezentacija Srbije će sutra od 12.25 časova odigrati drugu kontrolnu utakmicu u okviru gostovanja u Japanu, a uoči duela sa domaćinom o očekivanjima su govorili selektor Dragan Stojković… »
Piksi emotivno o svojoj ‘drugoj zemlji’: Selektor Orlova pred meč sa Japanom – ‘To je zemlja koja me voli, kao i ja…

Piksi emotivno o svojoj ‘drugoj zemlji’: Selektor Orlova pred meč sa Japanom – ‘To je zemlja koja me voli, kao i ja…

Hot sport 10.06.2021
Reprezentacija Srbije u petak, 11. juna igra meč Kirin kupa sa Japanom. Dan pre meča na video-konferenciji bili su selektor Dragan Stojković i jedan od kapitena Stefan Mitrović, koji je i prvi odgovarao na pitanja, a uvodno se odnosilo na njegovog… »
Piksi se setio poruke NATO paktu iz Japana 1999. godine

Piksi se setio poruke NATO paktu iz Japana 1999. godine

Nova 10.06.2021
Posle dana odmora koji su imali nakon remija sa Jamajkom, fudbaleri Srbije odradili su trening na stadionu u Kobeu, istom onom na kome je selektor Dragan Stojković 1999. godine poslao jasnu poruku šta misli o NATO bombardovanju Srbije. „Ovo je… »
Piksi otkrio - ovde sam rekao stop NATO paktu: Gađali su Srbiju, a iz majstora je tada pokuljao sav bes! (video)

Piksi otkrio - ovde sam rekao stop NATO paktu: Gađali su Srbiju, a iz majstora je tada pokuljao sav bes! (video)

Mondo 10.06.2021
Dragan Stojković se u Japanu prisetio meča posle koga je sav bes pokuljao iz njega. Dragan Stojković se u Japanu prisetio meča posle koga je sav bes pokuljao iz njega. Reprezentacija Srbije je u Japanu, gde u petak od 12:25 igra sa Japanom u okviru… »
Stojkovićevo sećanje na poruku protiv NATO

Stojkovićevo sećanje na poruku protiv NATO

Sportski žurnal 10.06.2021
Dragan Stojković, selektor reprezentacije Srbije, posle dana odmora izveo je juče izabranike na teren. Orlovi su trenirali na stadionu u Kobeu, sa kojeg je 1999. Piksi, tada kao najbolji igrač Nagoje, poslao poruku protiv NATO bombardovanja naše… »
Piksijevo "stop" za NATO: Selektor se u Japanu prisetio svog gesta iz 1999. godine (foto)

Piksijevo "stop" za NATO: Selektor se u Japanu prisetio svog gesta iz 1999. godine (foto)

Večernje novosti 09.06.2021
FOTO: FSS "Orlovi" su se iz Miki Sitija preselili u Kobe gde će u petak od 12.25 odmeriti snage sa domaćom selekcijom. Ali, dolazak u Kobe bio je idealna prilika da se Piksi priseti jednog detalja iz 1999. godine dok je nosio dres Nagoje Grampus Ejt i… »

Vesti dana »