Povezane vesti

“Poginuo mi bivši muž ja sam udovica javite mi se”: Kragujevčanka par dana pre nego je nasrnula nožem na bivšeg muža…

“Poginuo mi bivši muž ja sam udovica javite mi se”: Kragujevčanka par dana pre nego je nasrnula nožem na bivšeg muža…

InfoKG 10.06.2021
Uhapšena pedesetjednogodišnja Julijana R. koja je juče u prepodnevnim časovina nožem nasrnula na bivšeg muža četrdesetsedmogodišnjeg Ivicu i ubola ga u ruku, par dana pre tog čina objavila je bizarnu poruku sa fotografijama na svom Facebook… »
Žena koja je nožem izbola bivšeg muža ostavila bizarnu poruku na Fejsu: „Pogin’o mi bivši muž, ja sam udovica“…

Žena koja je nožem izbola bivšeg muža ostavila bizarnu poruku na Fejsu: „Pogin’o mi bivši muž, ja sam udovica“…

Glas Šumadije 10.06.2021
J. R. (51) koja je juče uhapšena pod sumnjom da je izvršila krivično delo porodičnog nasilja, kada je izbola bivšeg muža I.R. (47), nekoliko dana pre incidenta, objavila je, u najmanju ruku, bizarnu poruku. Žena je na svom Fejsbuk profilu… »
Tri dana pre nego što je izbola muža u Kragujevcu objavila bizarnu poruku: Udovica sam. Javite mi se

Tri dana pre nego što je izbola muža u Kragujevcu objavila bizarnu poruku: Udovica sam. Javite mi se

Telegraf 10.06.2021
Kako su komšije para ispričale, oni su se često svađali. Tri dana pre nego što je, kako se sumnja, nožem napala bivšeg muža Ivicu R. (48) iz naselja Baljkovac kod Kragujevca, J.R. (51) je na Fejsbuku objavila da je udovica. Žena je na društvenoj… »

Vesti dana »