Повезане вести

„Можда Александар Вулин открије ко је власник кантримена“

„Можда Александар Вулин открије ко је власник кантримена“

Нова 10.06.2021
Бојан Јовановић, отац Луке Јовановића, који је пре седам година настрадао у саобраћајној несрећи на Бранковом мосту у Београду, каже за Нова.рс да се нада да ће се, након смена у врху српске полиције, сазнати ко је власник… »
Не знам зашто је дошла код нас и што је сањала мог сина: Шта је Лукин отац рекао о сусрету његове жене и снежане Дивац

Не знам зашто је дошла код нас и што је сањала мог сина: Шта је Лукин отац рекао о сусрету његове жене и снежане Дивац

Мондо 10.06.2021
Изјава оца настрадалог Луке указује на то да се нешто не слаже. Изјава оца настрадалог Луке указује на то да се нешто не слаже. Снежана Дивац је у првој јавној исповести медијима навела да је из новина сазнала да је доводе у… »
Супруга Влада Дивца први пут о афери „кантримен“: Мајсторски урађен спин

Супруга Влада Дивца први пут о афери „кантримен“: Мајсторски урађен спин

Н1 Инфо 10.06.2021
Ана Дивац, супруга кошаркаша Влада Дивца, у ексклузивној исповести за Недељник, по први пут је говорила о афери "кантримен", односно погибији Луке Јовановића на Бранковом мосту у Београду, а са којом су је својевремено… »
Ана Дивац први пут о афери "кантримен": Једина истина у целој причи је да су та кола нестала, да их камера није снимила и да…

Ана Дивац први пут о афери "кантримен": Једина истина у целој причи је да су та кола нестала, да их камера није снимила и да…

Блиц 10.06.2021
Супруга Влада Дивца, Ана Дивац коју су много пута доводили у везу са афером "кантримен" у исповести за " Недељник" рекла је да је из медија сазнала да је доводе у везу са том несрећу и да је у тренутку када се она догодила била… »
Дивчева жена први пут отворено о „афери кантримен“

Дивчева жена први пут отворено о „афери кантримен“

Нова 10.06.2021
Ана Дивац, супруга прослављеног кошаркаша Влада Дивца, у ексклузивној исповести за Недељник, по први пут је говорила о афери "кантримен", односно погибији Луке Јовановића на Бранковом мосту у Београду, а са којом су је… »
Снежана Дивац први пут о кантримену и сусрету са лукином маћехом: Полиција ми је долазила да провери ауто, ово је истина

Снежана Дивац први пут о кантримену и сусрету са лукином маћехом: Полиција ми је долазила да провери ауто, ово је истина

Мондо 10.06.2021
Супруга Влада Дивца, Снежана Дивац коју су медији доводили у везу са несрећом на Бранковом мосту која се догодила у јуну 2014. године први пут се огласила. Супруга Влада Дивца, Снежана Дивац коју су медији доводили у везу са… »

Вести дана »