Povezane vesti
Na teritoriji Zlatiborskog okruga 20 novoinficiranih kovidom 19
Glas Zapadne Srbije 10.06.2021
Užice - Od prethodnog izveštaja do danas na teritoriji Zlatiborskog okruga, COVID-19 je potvrđen kod 20 lica. Najviše novoinficiranih registrovano je u Prijepolju – 11, slede Arilje – 2, Nova Varoš – 2, Sjenica – 2, Kosjerić – 1, Požega – 1 i Čajetina -… »
Vesti dana »
Slučaj "zvučni top": Advokatska komora Beograda i Više javno tužilaštvo u Beogradu u klinču
RTV pre 3 minutajoš 37 povezanih
Skupština završila raspravu, sutra glasanje o svim tačkama dnevnog reda
RTV pre 1 satjoš 26 povezanih
Alarmantni podaci za prošlu godinu: Vazduh u Leskovcu bio prekomerno zagađen svakog trećeg dana
Jug press pre 1 satjoš 10 povezanih
Bajatović: Produžen ugovor sa Rusijom o snabdevanju gasom za tri meseca
Euronews pre 38 minutajoš 22 povezane


