Povezane vesti

Novosađaninu u stan upala mama sa 9 beba, goste smestio na terasu

Novosađaninu u stan upala mama sa 9 beba, goste smestio na terasu

Luftika 10.06.2021
Novosađanina Brajana Brkovića, ovog jutra probudila je poseta jedne mnogobrojne porodice koju nije očekivao. Kada je otvorio je oči, u sobi je ugledao čitavu pačiju porodicu, mamu patku i 9 pačića. Kako je Brajan ispričao, na prvu loptu bio… »
VIDEO Novosađanina u sobi dočekalo jato pačića, posle jurnjave po stanu vraćeni u prirodno stanište

VIDEO Novosađanina u sobi dočekalo jato pačića, posle jurnjave po stanu vraćeni u prirodno stanište

Radio 021 10.06.2021
Novosađanin Brajan Brković doživeo je buđenje kakvo nikad nije sanjao - otvorio je oči u u sobi ugledao jato pačića. Pačići, u društvu majke patke, nekako su uspeli da uđu u njegovu sobu. Ono što je neverovatno je činjenica da Brajan živi na… »
Novosađanin se probudio i u sobi ugledao nezvane goste

Novosađanin se probudio i u sobi ugledao nezvane goste

Nova 10.06.2021
Nepozvani gosti su noćna mora svakog domaćinstva, ali sasvim je moguće i da im se baš obradujemo - recimo, kada nam u goste dođe patka sa sve malim pačićima. Da, ovo se retko kome dešava, ali upravo to je doživeo jedan Novosađanin. Novosađanin… »
Živim na 5. Spratu, mislio sam da mi se priviđa: Novosađanin doživeo šok buđenje - nećete verovati šta je ugledao u…

Živim na 5. Spratu, mislio sam da mi se priviđa: Novosađanin doživeo šok buđenje - nećete verovati šta je ugledao u…

Mondo 10.06.2021
Potpuno nadrealna situacija dogodila se jednom mladiću iz Novog Sada. Potpuno nadrealna situacija dogodila se jednom mladiću iz Novog Sada. Potpuno nadrealna situacija desila se jutros u Novom Sadu. Jedan korisnik Tvitera koji živi u stanu, otkrio je… »

Vesti dana »