Povezane vesti
Vučić o ubistvu Milana Pantića: Dali smo sve od sebe da se taj slučaj reši
Beta 10.06.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas govoreći o 20. godišnjici ubistva Milana Pantića u Jagodini, ocenio da "smo dali sve od sebe" da se taj slučaj reši, a da je zbog toga i angažovao predsednika Komisije za istraživanje ubistava novinara… »
Vučić o ubistvu novinara Pantića: Država će rešiti slučaj
Nova 10.06.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izrazio je danas uverenje da će država uspeti da završi proces istrage ubistva novinara Milana Pantića u Jagodini i Slavka Ćuruvije. Vučić je, upitan za tvrdnje predsednika istražne komisije za slučaj ubistva… »
Vučić: Biće zadovoljena pravda u slučaju Pantića i Ćuruvije
Večernje novosti 10.06.2021
D.Milovanović Vučić je, upitan za tvrdnje predsednika istražne komisije za slučaj ubistva Milana Pantića da neko koči proces, podsetio da se radi o novinaru koji je ubijen u vreme DOS-ovskog režima. - Mi smo dali sve od sebe i lično sam se… »
Vesti dana »

Ovog datuma stižu obilne padavine: Najnovije upozorenje RHMZ: Pljuštaće do kraja meseca, ima uslova i za nevreme sa grmljavinom
Blic pre 1 satjoš 11 povezanih

U ruskom napadu na Sumi povrijeđene 94 osobe dok SAD i Rusija vode pregovore u Saudijskoj Arabiji
Slobodna Evropa pre 32 minutajoš 11 povezanih

Bruka u Beloj kući: Zvaničnici u grupnom ćaskanju planirali napad na Jemen, a sve slučajno video novinar
BBC News pre 1 satjoš 9 povezanih

Tramp besan kako je ispao na ranijem portretu, ali dobio novi od Putina
BBC News pre 8 minutajoš 6 povezanih