Povezane vesti

Vučić o nastavku dijaloga sa prištinom: Već su počeli da nam prete

Vučić o nastavku dijaloga sa prištinom: Već su počeli da nam prete

Pravda 10.06.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da razgovori u Briselu neće biti laki, a predstavnicima Prištine ponovo je poručio da ukoliko misle da dolaze po ono o čemu govore, ne moraju ni da putuju u Brisel. Vučić je preneo da u ponedeljak… »
Vučić: U Brisel dolaze da prave šou i prete pre utakmice

Vučić: U Brisel dolaze da prave šou i prete pre utakmice

RTS 10.06.2021
Aleksandar Vučić je preneo da u ponedeljak putuje u Brisel, gde će već istog dana imati pojedine sastanake i radnu večeru, dok u utorak sledi dijalog. Aleksandar Vučić navodi da je dijalog važan, ali i da ga ne zanima šta unapred pričaju… »
Vučić: Nećemo dozvoliti…

Vučić: Nećemo dozvoliti…

Vesti online 10.06.2021
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je danas da već u ponedeljak ide u Brisel, i da se u utorak očekuje dijalog. On je istakao da ga ne zanimaju šta drugi pričaju i da je dijalog važan i da je važno da “razgovaramo” zbog naroda na Kosovu i… »
Vučić očekuje težak dijalog u Briselu

Vučić očekuje težak dijalog u Briselu

Nova 10.06.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, pred nastavak dijaloga u Briselu, da ga ne zanimaju mnogo najave iz Prištine o tome da tamo dolaze samo po nezavisnost i dodao da zbog toga ne moraju ni da kreću na put. „Ne interesuje me šta… »
Vučić o putu u Brisel: Oni dolaze da naprave šou, mi da budemo odgovorni

Vučić o putu u Brisel: Oni dolaze da naprave šou, mi da budemo odgovorni

Večernje novosti 10.06.2021
Foto: Printskrin - Oni dolaze da naprave svoj šou, mi idemo da budemo odgovorni i ozbiljni - rekao je predsednik Srbije. Vučić je ponovio da u Brisel ide u ponedeljak, a da će dijalog biti održan u utorak. On je istakao da ga ne zanima šta drugi… »

Vesti dana »