Повезане вести
Фишер: Србија је сјајна земља са најбољим условима за улагање
Политика 10.06.2021
ЈАГОДИНА- Групација Фишер одабрала је да у Јагодини отвори нову фабрику, јер ни у једној земљи Европе није нашла овако изванредне услове као у Србији, а нарочито у 27 земаља ЕУ, рекао је данас на свечаном отварању фабрике… »
Имате где да се вратите
Вести онлине 10.06.2021
Председник Србије Александар Вучић присуствовао је свечаном отварању фабрике немачке компаније Фишер (Фисцхер аутомотиве системс) у Јагодини и оценио да је то велика ствар за Србију. Код Немаца 70.000 радника Донација за… »
Велика част за мене: Фишер се захвалио за место почасног грађанина и уручио донацију за обданишта и школство
Вечерње новости 10.06.2021
Фото: Принтскрин Власник групације Фишер Клаус Фишер рекао је да у Србији влада инвестициона клима која је више него конкурента, да су људи одлично обучени, а да језичке баријере не постоје. Том приликом Фишер је уручио чек… »
Вести дана »

Почеле строге контроле производа са палминим уљем широм Србије: Казне до три милиона динара!
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана

Времеплов: У Бечу објављен први број српског листа "Славено-сербскија ведомости"
РТВ пре 3 сатајош 1 повезана

Грађанима стижу лажне казне са саобраћајне прекршаје: Крагујевачка полиција упозорава на СМС превару која данима кружи
Курир пре 2 сатајош 1 повезана