Povezane vesti

Katai: Mnogo sam srećan, želim da ostavim dubok trag u Zvezdi

Katai: Mnogo sam srećan, želim da ostavim dubok trag u Zvezdi

Sportski žurnal 10.06.2021
Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai rekao je da je mnogo srećan zbog toga što je produžio ugovor i da želi da ostavi dubok trag u klubu. "Mnogo mi je drago zbog toga što sam produžio ugovor. Klub je pokazao da me želi, ja sam pokazao da želim… »
Delije će zbog njegovih reči pasti u trans: Zvezdin ‘Magiko’ nakon potpisivanja ugovora otkrio koja mu je najveća…

Delije će zbog njegovih reči pasti u trans: Zvezdin ‘Magiko’ nakon potpisivanja ugovora otkrio koja mu je najveća…

Hot sport 10.06.2021
Aleksandar Katai produžio je danas ugovor sa crveno-belima do 2024. godine. Popularni ‘Magiko’ je izrazio zadovoljstvo zbog ostanka u Crvenoj zvezdi. – Mnogo mi je drago što sam produžio ugovor. Klub je pokazao želju da me zadrži i ja sam… »
Katai presrećan zbog novog ugovora: Želeo bih da ostavim dubok trag i da igramo što duže u Evropi

Katai presrećan zbog novog ugovora: Želeo bih da ostavim dubok trag i da igramo što duže u Evropi

Večernje novosti 10.06.2021
FOTO: FK Crvena zvezda Navijači su presrećni zbog toga što su se klub i popularni "Magiko" dogovorili oko produžetka saradnje. - Drago mi je što sam potpisao ugovor. Klub je pokazao da me želi, a i ja sam pokazao da želim da ostanem ovde. Kada se… »

Vesti dana »