Povezane vesti

„Nisam doveo Jokića u Partizan, rekli su mi da je debeo“

„Nisam doveo Jokića u Partizan, rekli su mi da je debeo“

Nova 10.06.2021
Duško Vujošević, legendarni trener Partizana, otkrio je zbog čega je propustio priliku da dovede Nikolu Jokića među crno-bele. Vujošević i Jokić su bili na suprotnim stranama parketa od 2012. do 2015. godine, kada je srpski centar nosio dres… »
Zašto Vujošević nije doveo Jokića u Partizan? Odgovor nije mogao iskreniji da bude!

Zašto Vujošević nije doveo Jokića u Partizan? Odgovor nije mogao iskreniji da bude!

Sportske.net 10.06.2021
Nikola Jokić je ove sezone uspeo što nikome sa ovih prostora nikada nije, proglašen je za MVP-a najjače lige sveta, NBA lige i ovih dana su brojne reakcije posle impresivnog podviga našeg Somborca. Jedna od najzanimljivijih reakcija stigla je od… »
Rekli su mi da je debeo: Vujošević otkrio zbog čega nije doveo Jokića u Partizan, evo ko je kriv!

Rekli su mi da je debeo: Vujošević otkrio zbog čega nije doveo Jokića u Partizan, evo ko je kriv!

Hot sport 10.06.2021
Cela Srbija je ponosna na Nikolu Jokića, koji je pre neki dan osvojio titulu najkorisnijeg igrača NBA. Zahvaljujući njemi i Vasiliju Miciću, Srbija je postala prva zemlja u istoriji koja je objedinila MVP titule u Evroligi i NBA ligi. Proteklih dana… »
Vujošević otkrio zašto nije doveo Jokića u Partizan: Rekli su mi da je debeo, sad mi je jako krivo što nije došao

Vujošević otkrio zašto nije doveo Jokića u Partizan: Rekli su mi da je debeo, sad mi je jako krivo što nije došao

Večernje novosti 10.06.2021
FOTO: N. Paraušić Vujošević je otkrio zašto Jokić nije došao kod njega u Partizan, budući da je poznat kao stručnjak za razvoj mladih igrača, posebno centara. - Mogu sad izmišljati i petljati, ali biću iskren. Jednostavno, nisam ga video… »
Marko Ćosić: Kako je „mali bucko“ postao najbolji igrač NBA

Marko Ćosić: Kako je „mali bucko“ postao najbolji igrač NBA

Nova 10.06.2021
U istoj sezoni kada je košarkaš Nikola Jokić postao najbolji igrač NBA lige, Vasilije Micić biva proglašen najkorisnijim u Evroligi, što je prvi put da jedna zemlja ima dva najbolja košrakaša u dve najprestižnija svetska takmičenja. Koji je to… »

Vesti dana »