Povezane vesti

Ivani španović ne prijaju pravila: Naša najbolja atletičarka smatra da su promene u Dijamanstkoj ligi dobre samo za publiku

Ivani španović ne prijaju pravila: Naša najbolja atletičarka smatra da su promene u Dijamanstkoj ligi dobre samo za publiku

Večernje novosti 11.06.2021
FOTO: Printskrin Inače, u prvih pet serija Ivana je imala skok od 6,74 metara. Mihambo je skočila 6,82, a Bek Mirončuk 6,79 m. Zato je Španovićeva posle trijumfa istakla: - Iskreno ne podržavam uvođenje novih pravila na ovaj način. Možda je to za… »
Dijamantska liga: Pobeda Ivane Španović u Firenci, Sinančević drugi

Dijamantska liga: Pobeda Ivane Španović u Firenci, Sinančević drugi

Sportski žurnal 11.06.2021
- Iskreno nisam podržavalac uvođenja novih pravila na ovaj način, možda je to za publiku interesantno, ali što se mene tiče i večerašnjeg nastupa realno imala sam rezultat za treće mesto, tako se i osećam - rekla je Španovićeva. Srpska… »
Ivana, nezadovoljna rekorderka: Ne sviđa mi se novo pravilo

Ivana, nezadovoljna rekorderka: Ne sviđa mi se novo pravilo

Nova 11.06.2021
Najbolja srpska atletičarka pobedila je na mitingu Dijamantske Lige u Firenci, ali joj se ne dopadaju nova pravila. Ivana je skakala prve tri serije, nakon toga propuštala skokove, da bi se na zaletište vratila u šestoj seriji. Najbolji rezultat 6.74m… »
Ivana španović pobedila u firenci: Let sprske atletičarke niko nije mogao da isprati

Ivana španović pobedila u firenci: Let sprske atletičarke niko nije mogao da isprati

Večernje novosti 10.06.2021
Foto AP Ona je slavila sa skokom 6,56 metara načinjenim u šestoj seriji (superfinalu), a njen najbolji skok bio je 6,74 metara... Zanimljivo je to da Ivana nije ostvarila najbolji rezultat u skoku udalj. Bolja od nje bila je Malaika Mihambo čiji skok… »

Vesti dana »