Povezane vesti
"Kosovo i Metohija ostaje u preambuli": Ministarka pravde o promeni Ustava Srbije
Telegraf 11.06.2021
Izmene Ustava su jedna od najvažnijih aktivnosti u Akcionom planu za poglavlje 23 - izjavila je ministarka pravde Maja Popović. Kosovo i Metohija ostaje u preambuli Ustava Srbije, izjavila je danas ministarka pravde Maja Popović i dodala da su izmene… »
Da li vjerica radeta i petar jojić mogu da budu izručeni? Ministarka pravde stavila tačku na nedoumicu oko haškog zahteva
Srbija danas 11.06.2021
Ministarka pravde naglasila da naši državljani ne mogu biti izručeni zbog nepoštovanja suda. Ministarka pravde Maja Popović govorila je jutros o promenama Ustava Srbije i kazala da Kosovo i Metohija ostaje u preambuli najvišeg pravnog akta. Ona je… »
Vesti dana »

Detekcija i identifikacija toksičnih hemikalija Ovako je izgledala obuka pripadnika stranih oružanih snaga u Centru ABHO (foto)
Kurir pre 8 minutajoš 1 povezana

Britanac poginuo prilikom spuštanja niz rečni kanjon na području Foče
Danas pre 10 satijoš 1 povezana