Povezane vesti

Miks strahinje i nemanje: Nikola Jokić govorio o uticaju porodice na karijeru i o ljubavi prema konjima (foto+video)

Miks strahinje i nemanje: Nikola Jokić govorio o uticaju porodice na karijeru i o ljubavi prema konjima (foto+video)

Večernje novosti 11.06.2021
foto: arhiva Za početak, o načinu na koji su ga starija braća, Strahinja i Nemanja, oblikovali. - Najstariji brat Strahinja je veliki i jak kao ja, ali nije talentovan. Nemanja je bio veoma talentovan, ali ga nije mnogo zanimala košarka, a ja sam neki… »
Pokorio NBA planetu

Pokorio NBA planetu

Vesti online 11.06.2021
Istorija je ispisana. Srpski košarkaš Nikola Jokić najbolji je na planeti. Somborac je pomerio granice u NBA ligi ove sezone. On je izabran za MVP najjače lige sveta i prvi je centar posle Šekila O’Nila i pauze od 21 godine, koji igra na ovoj… »
Jokićeva ispovest: Zbog ljubavi prema konjima umalo ostavio košarku, otkrio koliko mu znači porodica i Denver (VIDEO)

Jokićeva ispovest: Zbog ljubavi prema konjima umalo ostavio košarku, otkrio koliko mu znači porodica i Denver (VIDEO)

Vesti online 11.06.2021
Srpski centar Nikola Jokić proglašen je za najboljeg igrača NBA lige, a odmah posle velikog priznanja dao je ekskluzivan intervju za zvaničan jutjub kanal Denvera u kom se prisetio svojih košarkaških početaka! On je govorio o košaraškim… »
Jokić otkrio do sada nepoznate detalje: Ostavio sam košarku i okrenuo sam se konjima, na prvom treningu su išle suze…

Jokić otkrio do sada nepoznate detalje: Ostavio sam košarku i okrenuo sam se konjima, na prvom treningu su išle suze…

Hot sport 11.06.2021
Zaslužio je sve ovo. Nikola Jokić je proglašen za najkorisnijeg igrača NBA lige. Povodom toga, dao je intervju za zvaničan kanal Denvera, gde je otkrio do sada nepoznate detalje iz njegovog detinjstva. Nikola je istakao da je u jednom trenutku… »
Prvi Jokićev intervju od MVP titule: Ja sam miks svoje braće, uživam što iznenađujemo svet

Prvi Jokićev intervju od MVP titule: Ja sam miks svoje braće, uživam što iznenađujemo svet

Mozzart sport 11.06.2021
Najbolji košarkaš NBA lige zbog konjičkih trka poželeo da napusti košarku sa 14 godina. Prvi put od kada mu je uručena nagrada za najkorisnijeg košarkaša ligaškog dela NBA lige, Nikola Jokić opširno je govorio za medije. Učinio je to za… »
Danas je MVP - a hteo da digne ruke od svega! Jokić otkrio: Napustio sam košarku, šest meseci nisam igrao!

Danas je MVP - a hteo da digne ruke od svega! Jokić otkrio: Napustio sam košarku, šest meseci nisam igrao!

Mondo 11.06.2021
Koliko bi samo sport bio siromašniji da ga otac nije ubedio... Koliko bi samo sport bio siromašniji da ga otac nije ubedio... Nikola Jokić je najkorisniji igrač NBA lige, a sve je moglo da ode i u drugom pravcu. Da je pre mnogo godina istrajao u… »

Vesti dana »