Povezane vesti

Saša priznao da je pijan usmrtio druga: "Dozivao sam ga, pokušao sam da vidim da li mu srce kuca"

Saša priznao da je pijan usmrtio druga: "Dozivao sam ga, pokušao sam da vidim da li mu srce kuca"

Telegraf 11.06.2021
Saša je istakao da je i njemu teško zbog Srbine smrti jer, kako je kazao, bili su skoro nerazdvojni. Saša Blagojević (28) optužen za teško delo protiv javnog saobraćaja jer je 1. novembra prošle godine na Bulevaru Nikola Tesla u Nišu vozilom… »
Vozač priznao krivicu za smrt druga na Bulevaru Nikola Tesla

Vozač priznao krivicu za smrt druga na Bulevaru Nikola Tesla

Niške vesti 11.06.2021
Blagojević je danas pred Višim sudom priznao krivicu i izjavio da je i njemu teško zbog Srbine smrti jer su, kako je kazao, bili su skoro nerazdvojni drugovi. Ispričao je da su Saša i on te “kobne” večeri bili sa još dve drugarice u Niškoj… »
Priznao da je pijan usmrtio druga: Saša je prošle godine izazvao nesreću na Bulevaru Nikola Tesla u Nišu - preti kazna od…

Priznao da je pijan usmrtio druga: Saša je prošle godine izazvao nesreću na Bulevaru Nikola Tesla u Nišu - preti kazna od…

Večernje novosti 11.06.2021
Foto: J. Ćosin NJegov advokat Andrija Krasić kazao je da neće osporavati optužnicu ali da će insisitirati na utvrđivanju okolnosti kako bi njegov sud doneo pravilnu odluku prilikom odmeravanja kazne. I Saša i njegov advokat izrazili su saučešće… »

Vesti dana »